Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини

04.04.2012 16:00
Турнір в якому народжується дружба

У Севастополі завершився традиційний щорічний дитячий турнір з футболу “Дружба народів” на призи командувача ВМС ЗС України.
У змаганнях взяли участь більше 50 команд з багатьох міст України та Російської Федерації. Учасники були розподілені на вікові групи. Турнір “Дружба народів” щорічно проходить у Севастополі наприкінці березня та збирає десятки дитячих та юнацьких команд. Цього року до Севастополя прибули команди з українських міст — Києва, Донецька, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Стаханова і російських — Москви, Пермі, Ростова-на-Дону та багатьох інших — усього 28 команд.

Як повідомив начальник фізичної підготовки та спорту управління бойової підготовки командування ВМС ЗС України полковник Микола Горник, турнір давно став традиційним і набув популярності не тільки в Україні, а й за її межами.

— Учасники турніру є прикладом завзяття і любові до спорту. Серед них багато дітей та онуків військовослужбовців Збройних Сил України, — зазначив полковник Микола Горник. — Цей турнір сприяє не лише фізичному розвитку дітей та юнацтва, а ще й військово-патріотичному вихованню, і з цією метою для його учасників проводились екскурсії на кораблі національного флоту.

За традицією організаторами міжнародного турніру виступили Федерація футболу України, Федерація футболу Севастополя, командування ВМС ЗС України, Севастопольська міська державна адміністрація, футбольний клуб “Севастополь”, дитячо-юнацька спортивна школа №5.

Зустрічі між командами проходили кожного дня протягом тижня під час шкільних весняних канікул. Кращі колективи вигравали і виходили в іншу стадію змагань. Високий рівень організації, відповідний рівень гри учасників, доброзичлива атмосфера, підтримка близьких, друзів та просто небайдужих вболівальників поєдналися у справжнє видовище, динаміка якого не відпускала ні на хвилину.
У віковій категорії 1997 року народження 1-ше місце посіла команда “Отрада” (м. Київ), 2-ге — ФК “Севастополь”, 3-тє місце вибороли хлопці з команди “Юність”(м. Чернігів).

У категорії 1998 — 1999 років народження 1-ше місце — за Борисполем, 2-ге та 3-тє місця — за командами ФК “Севастополь”. Категорія 2000 року народження: ФК “Севастополь”, команда “Прометей” (м. Дніпродзержинськ) та другий склад ФК “Севастополь”. Серед народжених 2001 року почесну першу позицію вибороли юні спортивні таланти з ФК “Севастополь”, другу та третю сходинки зайняли “Козачок” з міста Кремінна Луганської області та “Зірка” (м. Люберци, Росія). У категорії 2002 року народження 1-ше місце вибороли футболісти ФК “Севастополь”, 2-ге — хлопці з “Прометея” (м. Дніпродзержинськ) та 3-тє — команда м. Ростова-на-Дону (Росія). Дійшла черга до нагородження кубками командувача ВМС ЗС України учасників турніру наймолодшої вікової категорії, а саме дітей 2003 року народження. У запеклій боротьбі найкращими виявилися гравці “Прометея” (м. Дніпродзержинськ), які переграли у фінальній зустрічі своїх опонентів із ФК “Севастополь”.

Бронзовим призером стала команда “Мегастрой” із Севастополя. У кожній категорії були відмічені та додатково нагороджені кращі нападаючі, півзахисники, захисники і голкіпери.