Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 03.04.2012 12:07
"Черкаси " беруть курс на Blakcseafor

Екіпаж морського тральщика “Черкаси”, яким командує капітан 3 рангу Олексій Заяць, отримав допуск готовності корабля до участі в квітневій активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR-2012. Днями він візьме курс на Констанцу.

Рівень підготовленості моряків визначали офіцери штабу командування ВМС ЗС України на чолі з начальником штабу — першим заступником командувача віце-адміралом Юрієм Ільїним. Метою перебування комісії на кораблі була перевірка навченості та укомплектованості особового складу, готовність його до виконання поставлених завдань, а також перевірка корабельної документації й технічного стану морського тральщика.

За планом бойової підготовки на 2012 рік екіпаж “Черкас” відпрацював низку корабельно-бойових навчань, зокрема приготування корабля до бою та походу, плавання за складних метеорологічних умов та з боротьби за живучість.

Як зазначив командир МТЩ “Черкаси” капітан 3 рангу Олексій Заяць, незважаючи на те, що екіпаж корабля нещодавно поповнився особовим складом з Навчального центру ВМС ЗС України, в цілому він повністю готовий до виконання поставлених завдань.

Слід зазначити, що “Черкаси” вже вчетверте братимуть участь у складі з’єднання BLACKSEAFOR, тому екіпажу, як і кораблю, не звикати до відомих міжнародних процедур.

У рамках квітневої активації, яка триватиме до 24 квітня, кораблі з’єднання BLACKSEAFOR відвідають румунський порт Констанца, де саме й відбудеться зустріч всіх учасників, а також Севастополь і Стамбул.

Зазначимо, що минулого року за принципом ротації головування Силами Чорного моря перейшло від румунської сторони — російській. Великий десантний корабель ЧФ РФ “Цезарь Куников” визначено флагманом BLACK¬SEAFOR, на ньому розміщуватимуться командир з’єднання “за викликом” та його оперативний штаб. До участі у квітневій активації також залучаються корвет ВМС Румунії “Контр-адмірал Себастьян”, фрегат ВМС Туреччини “Явуз” та корвет ВМС Болгарії “Бодрі”.

На переході морем екіпажі кораблів відпрацюють спільні завдання з ведення надводної обстановки, сигналовиробництва та зв’язку, спостереження за цивільними суднами й літаками, передачі вантажу на ходу, тактичного маневрування, перехоплення та догляду судна-порушника, а також з організації протиповітряної оборони й ведення бою з надводними кораблями умовного противника.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info