Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 02.04.2012 11:59
Як бійці спецназу рятували Vip - персону

Згідно з планом бойової підготовки на 2012 рік було проведено захід з відбиття нападу на колону під час маршу. Тематика заняття була спрямована на сумісні дії підрозділів охорони щодо евакуації вищих посадових осіб держави.

До виконання практичного заняття задіяли особовий склад комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України та підрозділ Департаменту охорони в АР Крим Управління державної охорони України.

У першій половині дня бійці комендатури здійснили марш на бойовій техніці до аеропорту Бельбек, де вони відпрацювали заходи з організації охорони головних об’єктів під час зустрічі високопосадовців. У другій — на тактичному полі однієї з військових частин уже відпрацьовувались спільні дії обох підрозділів з відбиття нападу на колону та евакуацію конкретного високопосадовця.

За задумом навчання, бійці здійснювали супровід колони. Після підриву головної машини розпочався озброєний напад на колону з боку диверсійної групи. Завдяки спільним діям під шквальним вогнем цей напад було відбито шляхом блокування двома БТРами VIP-машини в колоні. Під вогневим прикриттям бійці Департаменту охорони пересадили “посадовця” в БТР, який замикав колону, а під час нападу вже стояв напроти VIP-машини, та евакуювали його з-під обстрілу.

Тим часом військовослужбовці комендатури охорони, які супроводжували кортеж, здійснили обхід противника з флангів та знищили вогневу засідку.

Під час польового виходу був присутній заступник начальника штабу командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Сергій Островершко. Він спостерігав за діями особового складу комендатури, оцінював його професійну підготовку та надавав методичну допомогу молодшим командирам.

Як зазначив капітан 1 рангу Сергій Островершко, у процесі заняття підрозділи показали належний польовий вишкіл, а тактика дій відповідала вимогам керівних документів з відбиття і знищення диверсійної групи противника. Незважаючи на те, що заняття проходило на незнайомій місцевості, підрозділи відпрацювали завдання злагоджено, а бронетехніка діяла справно.

Підбиваючи підсумки роботи своїх підлеглих, начальник комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України майор Віталій Репік зазначив, що в цілому поставленої мети досягнуто, більшість бійців комендатури добре засвоїли тему та показали вмілі дії під час раптового нападу на колону.

У плані бойової підготовки на 2012 рік подібні заняття передбачені із залученням різних структур.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info