Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 02.04.2012 11:56
Футболо і культура прикордонного контролю

На базі Севастопольського окремого загону морської охорони Державної прикордонної служби України пройшов “круглий стіл” за темою “Культура прикордонного контролю в пункті пропуску через державний кордон та проблемні питання щодо перетинання державного кордону громадянами”.

У заході взяли участь начальник відділу прикордонної служби “Севастополь” ДПС України майор Вадим Фасоля, представники морського торговельного порту та аеропорту “Бельбек”, а також представники митної та санітарно-епідеміологічної служб міста та інших контролюючих органів, що залучаються до пропуску громадян через державний кордон України.

Варто додати, що “круглий стіл” проходив у відеоселекторному режимі. У цей же час такі засідання відбувалися в усіх прикордонних загонах Криму. Проводив об’єднаний “круглий стіл” начальник Азово-Чорноморського регіонального управління генерал-майор Анатолій Хортюк.

У ході “круглого столу” обговорювалися питання культури прикордонного контролю як важливої сфери діяльності всієї служби. Акцентувалось на тому, як необхідно спілкуватися з громадянами, які перетинають державний кордон.

Присутнім було доведено результати аналізу стану підготовки пунктів пропуску на дільницях регіонального управління щодо їхнього функціонування під час туристичного сезону 2012 року, зокрема пропуску учасників та гостей фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. З метою покращання стану культури перед кожною зміною з інспекторами проводяться тренінги, де моделюються різноманітні ситуації — від роботи із занадто активними вболівальниками до збройного нападу на пункт пропуску.

Як зазначив міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв, який також був учасником засідання, кожного року під час туристичного сезону півострів відвідують понад 1 млн. 600 тисяч туристів, тому в Криму Євро-2012 — кожен рік, і контролюючим органам не звикати до великої кількості людей.

Разом з тим він зазначив, що, незважаючи на добре обладнані пункти пропуску, досі існують проблеми з перетином кордону громадянами. Наприклад, коли прилітає один літак зі 150 людьми на борту, то іноді вони змушені чекати більше години, поки закінчиться процес перетинання кордону, що може засмутити туристів. Для того, щоб покращити ситуацію, він запропонував створити робочу групу, яка має знайти причини такого стану речей.

Також присутні торкнулися питань щодо облаштування пунктів пропуску та впровадження новацій, які сприятимуть підвищенню іміджу прикордонників. Зазначимо, що обговорення проходило в контексті підготовки до Євро-2012. І хоча на території АР Крим жодного футбольного матчу не буде, прикордонники не виключають можливості того, що туристи, які прибудуть на півострів у цей час, побажають відвідати ігри чемпіонату.

Окрім цього, учасники “круглого столу” зупинилися на нюансах системи інформаційного забезпечення прикордонного контролю, основних змінах у законодавстві з прикордонних питань та на питаннях оперативності реагування на скарги і звернення громадян.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info