Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 23.03.2012 11:36
Коли є бажання та золоті руки моряків

Мабуть, кожному, хто завідував матеріальною частиною корабля, судна, добре відомо, як непросто підтримувати цю техніку в робочому стані.
Роки беруть своє, і в разі поломки дочекатися ремонту, закидаючи заявками відповідні органи тилу, — неможливо, саме тому батьки-командири покращають технічний стан свого завідування завдяки власним зусиллям та зусиллям своїх екіпажів.

З такою ситуацією зіткнувся і командир ланки гідрографічних катерів Центру навігації гідрографії та гідрометеорології старший лейтенант Максим Іванов, у розпорядженні якого знаходяться декілька малих гідрографічних катерів, що були побудовані ще за радянських часів, та великий гідрографічний катер “Сквіра”. Та якщо останній ще знаходиться на плаву завдяки дбайливому ставленню команди, то катери вже довгий час на березі іржавіють на кільблоках. Навряд чи вони чекають того часу, коли знов зможуть послужити вітчизняній гідрографії, але… один катер цього часу все ж таки дочекався.

Завдяки власним зусиллям старшого лейтенанта Максима Іванова була проведена робота з відновлення матеріальної частини катера. Маючи бажання вдихнути в нього нове життя, командир ланки за власні кошти поміняв на катері нову валолінію, гвинт, провів ремонт двигуна та косметичний ремонт корпусу. У його планах — навігаційне обладнання катера та, звичайно ж, підготовка до швартовних та ходових випробувань. Що й казати — взірець, гідний наслідування.

Є, на щастя, в державі такі офіцери, які, перебуваючи на службі, не шкодують не тільки вільного часу, знань та вмінь, але й власних коштів. Чи не в тому й полягає справжній патріотизм?

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info