Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 22.03.2012 11:54
Кримські Аси до Євро 2012 готові

До проведення Євро-2012 залишається все менше часу, але вже сьогодні про безпеку гравців і вболівальників чемпіонату дбають представники силових відомств України.

На “крила” військових льотчиків покладено велику відповідальність за безпечне небо над стадіонами України. Тому відповідно до плану бойової підготовки Севастопольська бригада тактичної авіації на аеродромі Бельбек провела чергову льотну зміну вдень та вночі за складних метеорологічних умов.

Як зазначив тимчасовий виконувач обов’язків командира Севастопольської бригади тактичної авіації підполковник Юлій Мамчур, головними завданнями польотів були підготовка визначених екіпажів до забезпечення безпеки фінальної частини Євро-2012, відновлення навичок льотного складу за видами підготовки та метеоумовами, а також підготовка молодого льотного складу.

— Під час виконання польотів льотчикам було поставлено завдання з перехвату повітряної цілі на середніх та малих висотах у хмарах, а також виконання техніки пілотування, — розповів підполковник Юлій Мамчур. — Проводилась дуже ритмічна льотна робота, під час якої задіювалася половина льотного складу.

Я вважаю, що в нас все буде гаразд, і небо України буде під надійним захистом.
Слід зазначити, що готувати потрібно не лише людей, а й безпосередньо техніку. Саме цим питанням опікується інженерно-авіаційна служба Севастопольської бригади тактичної авіації.

За словами старшого інженера інженерно-авіаційної служби Севастопольської бригади тактичної авіації майора Олександра Оробця, головним завданням його служби є своєчасне та якісне виконання робіт на авіатехніці з підготовки її до виконання завдань за призначенням. На сьогодні техніка повністю готова до виконання завдань, необхідно лише підготувати більшу кількість льотного складу.

Програма льотної зміни відпрацьовувалась на літаках МІГ-29, які будуть залучатись до проведення Євро-2012. Також льотчики Севастопольської бригади тактичної авіації очікують модернізовані літаки МІГ-29 та літаки з подовженим терміном служби.
Як кажуть самі авіатори, до початку заходу вони ще неодноразово підніматимуться в небо, підвищуючи свою майстерність. Адже готовими потрібно бути до будь-яких нештатних ситуацій, щоб чемпіонат Євро-2012 пройшов безпечно.


На польотах був присутній начальник відділу авіації — заступник начальника авіації Повітряного командування “Південь” полковник Анатолій Кривоножко.

Він доповів, що на сьогодні в авіаз’єднаннях особлива увага приділяється підготовці особового складу, який залучатиметься до бойового чергування під час Євро-2012. Також полковник Анатолій Кривоножко додав, що всі пілоти, допущені до несення чергування, мають належний кваліфікаційний рівень.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info