Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 22.03.2012 11:52
Перше курсове флагмана ВМС

Три дні на борту фрегата “Гетьман Сагайдачний” все “ворушилось”: коридорами, як кров по жилах, стрімко пересувався на свої бойові пости особовий склад, нескінченним потоком йшли цілевказівки та команди, лунали навчально-бойові тривоги та проводилась низка корабельних навчань з організації всіх видів оборони, повсякденної діяльності особового складу тощо. Так екіпаж флагмана проводив процедуру чергової здачі першого курсового завдання.

Зазначимо, що протягом останніх місяців відповідно до курсу підготовки надводних кораблів та програм підготовки за спеціальностями військові моряки майже щодня відпрацьовували елементи першого курсового завдання, яке, нагадаємо, проводиться за тематикою організації корабля й приготування його до бою та походу.

Рівень підготовленості екіпажу визначали флагманські спеціалісти бригади надводних кораблів під керівництвом командира бригади капітана 1 рангу Олексія Неїжпапи. Метою перебування групи перевіряючих на “Гетьмані Сагайдачному” була перевірка навченості особового складу, готовності його до виконання поставлених завдань, а також перевірка технічного стану корабля.

За планом прийому першого курсового завдання в перший день перевірялись зовнішній вигляд та стройова виправка військових моряків, проводився огляд усіх приміщень корабля. Флагманськими спеціалістами було проведено перевірку документації чергової вахтової служби, технічної, експлуатаційної та спеціальної документації, а також документів командирської підготовки офіцерів і старшин.

Наступного дня визначалась спроможність корабля до всіх видів оборони в пункті базування. А третього дня відпрацьовувались організація боротьби за живучість корабля на стоянці, захист від зброї масового ураження, а також готовність корабля до протикорабельної, протиповітряної й протидиверсійної оборони, вирішувалось питання прийому боєзапасу, пального і т. ін.

Як зазначив командир мінно-торпедної бойової частини фрегата капітан-лейтенант Віталій Спірідонов, протягом здачі першого курсового завдання його підлеглими відпрацьовувалась бойова вправа М-1, а саме — завантаження мінного боєзапасу на корабель. Під час прийому мін на борт було знято контрольні нормативи з постановки та приготування мін. Особовий склад із поставленим завданням впорався добре.

За словами заступника командира корабля з виховної роботи капітана 2 рангу Володимира Новохацького, сама процедура здачі К-1 достатньо копітка, тому що всі нормативи повинні відпрацьовуватись своєчасно й у повному обсязі, а головне — правильно. Деякі військовослужбовці вперше здавали завдання К-1.

Перед тим, як здійснити даний захід, з особовим складом було проведено спеціальні заняття з метою перевірки його знань. Після того, як кожен з військо¬вослужбовців склав певний залік, на кораблі поетапно проводились індивідуальні бойові навчання по відділеннях, бойових частинах і, нарешті, разом — повним складом корабля.

Моряки чудово розуміли, що свій залік вони складали не для перевіряючих, а для себе, адже незабаром вони мають вийти в море для відпрацювання елементів уже другого курсового завдання.

На ходовій бойовій одиниці завжди багато роботи, тому екіпаж не сидить, склавши руки, а злагоджено відпрацьовує всі поставлені завдання.

Командир бригади надводних кораблів капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа зазначив, що відпрацювання першого курсового завдання дає повне право екіпажу розпочати підготовку до складання наступного курсового завдання, що стане заліком, а головне — допуском до керування кораблем під час самостійного плавання та виконання завдань за призначенням у морі. Усі ці контрольні заходи мають бути вчасно проведені для того, щоб корабель у майбутньому зміг виконати завдання, поставлені командуванням флоту. Після детального аналізу рівня організації корабельної служби та несення бойового чергування в базі управлінням з’єднання зусилля екіпажу будуть спрямовані на підвищення бойової майстерності.

Підсумовуючи хід здачі екіпажем фрегата “Гетьман Сагайдачний” першого курсового завдання, командир бригади надводних кораблів додав, що в цілому роботою екіпажу задоволений, хоча є ще над чим працювати. Попереду на екіпаж чекає дуже серйозна робота з підготовки корабля до цьогорічних заходів бойової підготовки в морі.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info