Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 20.03.2012 14:15
Пам'ять загиблих - священна

Щороку 18 березня біля Монумента турецьких солдатів, що полягли в Кримській війні 1853 — 1856 років, традиційно проходить урочистий мітинг. У цей день військові моряки України разом з представниками Посольства Туреччини в Україні та кримського Меджлісу зібрались вшанувати пам’ять загиблих безстрашних воїнів. До підніжжя монумента були покладені вінок та квіти.

На мітингу були присутні перший радник Посольства Туреччини в Україні Шуле Гюрель, військовий аташе Посольства Туреччини в Україні капітан 1 рангу Ченгіз Фітоз, помічник командувача ВМС ЗС України капітан 2 рангу Андрій Гришенькін, порученець командувача українського флоту капітан 2 рангу Андрій Рапопорт, начальник міжнародного відділу командування ВМС ЗС України капітан 2 рангу Володимир Хількевич. На знак поваги й шани до загиблих воїнів у заході також взяли участь Почесна варта й оркестр ВМС ЗС України.

У своїй промові Шуле Гюрель зазначила, що Туреччина визначила 18 березня Днем пам’яті загиблих на війні для того, щоб вшановувати воїнів, які віддали своє життя Батьківщині. Саме в цей день 97 років тому турецькі солдати дали важкий бій у протоці Чанаккале (нині Дарданелли), після чого кораблі країн Антанти були відкинуті назад при спробі проходу через протоку. Відтепер ця історична дата є символом героїзму. Кримська війна 1853 — 1856 років також має важливе значення для історії цього регіону та Європи. Загалом Братська могила в Севастополі символізує данину пам’яті хоробрих воїнів, які загинули на тій війні.

Наприкінці заходу військовий аташе Туреччини в Україні капітан 1 рангу Ченгіз Фітоз висловив подяку українським морякам та міській владі за їхній внесок в організацію цього заходу. Представники від кожної сторони зробили пам’ятні записи у Книзі почесних відвідувачів.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info