Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 20.03.2012 14:13
Старшин навчали ,,, старшини

На плацу Навчального центру ВМС ЗС України пройшов випуск військовослужбовців контрактної служби, які закінчили спеціалізовані курси підготовки сержантів. Того дня двадцять військовослужбовців отримали відповідні свідоцтва.
Від імені командування Центру випускників привітав його начальник капітан 2 рангу Геннадій Гончар. Він, зокрема, побажав усім міцного здоров’я та успіхів у нелегкій ратній праці.

Хлопці, які сьогодні пройшли курс підготовки сержантів, усвідомлюють свою відповідальність перед Батьківщиною. Відтепер вони служитимуть у частинах українського флоту на посадах командирів відділень, і в рік командира-лідера це покладає на них велику відповідальність.

Під час навчання проводилася лідерська, методична підготовка та підготовка за спеціальностями. Особливу ж увагу командири та викладачі звертали на оволодіння курсантами навичок роботи з особовим складом, адже майже всі вони стануть молодшими командирами, а це не така вже проста робота.

Варто додати, що вперше в підготовці цих молодших командирів взяли участь кращі сержанти та старшини флоту, які передавали свій досвід. Це дуже конструктивний підхід, але наскільки все вдалося — покаже час.

У ході урочистостей молодших командирів привітав і головний старшина ВМС ЗС України старший мічман Сергій Рябцев, який побажав їм, виконуючи службові обов’язки, стати взірцем для підлеглих та стати першими помічниками й опорою командирів.

— Я свідомо вирішив піти на контрактну службу саме на флот, — каже старший матрос Володимир Бойко. — По-перше, мене завжди вабило море та військовий однострій моряків. А по-друге, контракт — це дуже добра річ, в якій я вбачаю для себе безліч можливостей: кар’єрне зростання, соціальні гарантії та більш-менш гідну заробітну платню. Велика подяка нашим командирам, які навчили нас багато чого корисного. І коли я повернуся до своєї частини, будучи вже молодшим командиром, думаю, зможу організувати нормальну роботу з особовим складом і в повній мірі буду використовувати ті знання та навички, які я тут здобув.

Отже, для молодих військовослужбовців навчання завершилися, попереду на них чекає відповідальна служба, напружений ритм, набуття нових знань і якостей характеру — витримки і стійкості. Проте, скільки б не навчалися молоді люди, найкращою школою для них залишатиметься сама служба.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info