Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 16.03.2012 16:29
Пентагон підтримав місто герой

Звичайно, не зовсім Пентагон. Безпрецедентну акцію, а йдеться про те, що напередодні Дня захисника Вітчизни у Севастополі відкрилося стоматологічне відділення для лікування громадян з обмеженими фізичними можливостями, організував і профінансував уряд США за підтримки відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні.

Тепер дана категорія населення зможе не тільки безперешкодно в’їжджати в приміщення на інвалідних візках, але й лікуватися, не встаючи з них.

За лічені години до відкриття відремонтованого відділення стоматології медичні працівники здійснювали останні приготування, зокрема перевіряли роботу обладнання і, звичайно, наводили святковий “марафет”. У невеликому приміщенні стоматологічного відділення зібралося кілька десятків гостей.

Серед них — ветерани, люди з обмеженими фізичними можливостями, а ще представники міської влади, а також головний стоматолог Севастополя Григорій Дрожжа та координатор програми військово-морського співробітництва відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні капітан 2 рангу Гаррі Хантер.

— Цю велику і потрібну справу вдалося реалізувати після того, як місту було виділено грант США в розмірі 500 тисяч гривень, — відмітив Григорій Дрожжа. — Приїжджати сюди на лікування інваліди-колясочники зможуть самостійно на спеціальних нових тролейбусах, які планується пустити міським кільцем. Дякую всім меценатам, які допомогли втілити цей проект у життя.
За словами Григорія Дрожжі, закупити та встановити обладнання допомогли севастопольські підприємці. Це вони передали відділенню стоматологічні установки, шафи та комп’ютер.

Координатор програми військово-морського співробітництва відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні капітан 2 рангу Гаррі Хантер, виступаючи на урочистому відкритті, зазначив, що Севастополь — це легендарне місто зі своєю славетною та героїчною історією, з глибокими військовими традиціями.

— Дуже приємно, що ми сьогодні відкрили стоматологічне відділення, — зазначив капітан 2 рангу Гаррі Хантер. — Важливим є те, що ми створили комфортні умови для лікування ветеранів та інвалідів. Ці люди є взірцем для нас.

Голова Севастопольської міської Ради ветеранів України контр-адмірал у відставці Сергій Рибак, у свою чергу, додав, що сьогодні в місті вирішена й проблема забезпечення ветеранів інвалідними візками. За його словами, відкриття нового стоматологічного відділення дозволить полегшити умови лікування для людей з обмеженими фізичними можливостями.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info