Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 16.03.2012 16:24
П'ятсот годин на перепідготовку

В Україні триває проект з фахової перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил. Севастополь є одним з лідерів реалізації проекту “Україна — Норвегія”, який виконується відповідно до умов, обговорених у спеціальному договорі між університетом міста Будьо (Королівство Норвегія) і Міжнародним фондом соціальної адаптації (Україна).

Проект повністю фінансується норвезькою стороною. Він передбачає професійну перепідготовку офіцерів за погодженою спеціальністю в обсязі 450 — 500 академічних годин та виконання заходів щодо сприяння працевлаштуванню і соціальній адаптації.
У Севастопольському економіко-гуманітарному інституті Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського розпочав навчання п’ятдесят один слухач новостворених груп за двома спеціальностями “Менеджер безпеки комерційної діяльності” та “Менеджер з оцінки нерухомого майна”.

— Соціальна адаптація військовослужбовців вважається невід’ємним фактором стабільності в суспільстві, — зазначив головній спеціаліст групи військово-соціальної роботи управління з виховної та соціально-психологічної роботи командування ВМС ЗС України полковник запасу Олег Найда. — З цим твердженням неможливо не погодитися, якщо брати до уваги соціальну значимість професійної перепідготовки колишніх військових. Процес соціальної адаптації, який свого часу відбувся для військових у Норвегії, сьогодні стає в нагоді й для українських військовиків.

За словами директора Севастопольського економіко-гуманітарного інституту доцента Ігоря Вороніна, навчальні програми інституту дозволяють швидше інтегруватися в систему соціальної адаптації колишнім військовослужбовцям, максимально наблизити перенавчання до умов сьогодення та надають той рівень освіти, що забезпечить подальше працевлаштування запасників.
Слід також зауважити, що завдяки співпраці з університетом міста Будьо після проходження навчання випускники отримують не лише свідоцтво українського вузу, але й закордонний сертифікат, який значно розширює можливості працевлаштування.

Як додав полковник запасу Олег Найда, за період існування проекту здійснюється перепідготовка не тільки військовослужбовців, а ще й членів їхніх сімей. У цьому році кількість членів сімей складає 30 відсотків від загальної кількості осіб, що пройшли перепідготовку.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info