Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 15.03.2012 13:42
Комендатура просить вогню

У рамках року командира-лідера та фізичної підготовки і спорту військовослужбовці комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України, якою командує майор Віталій Репік, відпрацювали другий етап плану бойової підготовки на 2012 рік “Злагодження відділень”.

Вони провели практичні заняття з тактичної підготовки у визначеному районі, а також на полігоні бойової підготовки ЧФ РФ виконали навчальні стрільби з різних видів стрілецької зброї й ручного протитанкового гранатомета.

До виконання практичних занять задіювались дві роти комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України, а саме рота охорони під командуванням тимчасового виконувача обов’язків командира молодшого лейтенанта Євгена Плехуна та автомобільна рота під командуванням старшого лейтенанта Іллі Яковіна.

Незважаючи на холодну погоду й дощ, бійці комендатури здійснили практично двадцятикілометровий марш-кидок до тактичного поля, де відпрацювали завдання за темами: “Відділення на марші, у похідній та сторожовій охороні”, “Відділення в обороні”, “Відділення в наступі”.

Головним же завданням практичних занять було навчити молодших командирів керувати своїми підлеглими, щоб вони могли віддавати чіткі, зрозумілі команди, діяти за обстановкою та приймати вірні рішення, виконуючи будь-яке поставлене завдання, а також показати взаємодію між відділеннями, тобто допомогу, радіообмін ввідних та дії командирів відділень за командами.

За сценарієм навчання “Відділення на марші, у похідній та сторожовій охороні”, за розвідданими, стало відомо, що у визначеному районі було організовано засідку диверсійної групи. Командир роти прийняв рішення виділити дозорних, виставити похідну охорону, резерв і таким бойовим порядком висунутись у вказане місце вірогідного противника для “зачистки”. У цілому, більшість бійців комендатури тему засвоїли добре та показали вмілі дії за різних обставин.

Протягом наступного місяця військовослужбовці комендатури практично відпрацьовуватимуть дані теми, після чого перейдуть до наступного етапу — “Злагодження взводів”.

Під час польового виходу поряд з особовим складом комендатури був присутній головний старшина ВМС ЗС України старший мічман Сергій Рябцев. Він спостерігав за діями сержантів, оцінював їхню професійну підготовку та надавав методичну допомогу молодшим командирам.

— Враховуючи те, що більшість нашого підрозділу складається з молодих строковиків, виконання вправ ще потребує корегування, — каже майор Віталій Репік. — Метою заходу було правильно показати цій частині особового складу, як треба вміло діяти на тактичній підготовці при виконанні навчальної вправи. Звичайно, були й такі, хто під час заняття трохи розгубився. Але досвід приходить з практикою. Сподіваємось, що наступного разу вони вже більш впевнено діятимуть та покажуть нормативні результати.

Далі пройшли практичні стрільби особового складу комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України з автомата Калашникова, кулемета Калашникова, ручного кулемета Калашникова, снайперської гвинтівки Драгунова та ручного протитанкового гранатомета.

Підбиваючи підсумки роботи своїх підлеглих, начальник комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України майор Віталій Репік зазначив, що були певні недоробки, та вони не вплинули на кінцевий результат і в цілому поставленої мети досягнуто.

У плані бойової підготовки на 2012 рік передбачено ще практичні стрільби із залученням бойової техніки.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info