Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 14.03.2012 16:28
Перший залік морського дисантника

На флоті триває здача першого курсового завдання (К-1). Тема контрольного заходу незмінна — перевірка організації корабля та приготування його до бою та походу. Не оминув цей захід і екіпаж великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський”, командиром якого є капітан 2 рангу Віктор Марчишин.

З відпрацювання першого курсового завдання розпочалась і підготовка корабля до участі в цілій низці флотських заходів, а їх цього року в “морського десантника” буде чимало. Зокрема, це участь в українсько-американському командно-штабному навчанні із залученням військ “Сі бриз-2012”, операції ВМС чорноморських країн “Чорноморська гармонія”, самооцінці 2-го рівня НАТО (SEL-2) у рамках Програми перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей, зборі-поході кораблів ВМС та інших численних тактичних навчаннях флоту.

Варто додати, що завдання К-1 — перш за все, юридичне підтвердження спроможності корабля здійснювати плавання в морі згідно з вимогами керівних документів.

Простіше кажучи, перше курсове є заліковою комплексною перевіркою організації корабельної служби, під час якої через процедури контролю проходять усі — від командира корабля і до матроса.

Серед складових К-1 також є і контрольна перевірка ранкового розпорядку дня, і організація проведення інструктажу осіб чергової та вахтової служб, і перевірка стройового вишколу екіпажу і таке інше. Але головний елемент всебічної перевірки — засвідчення того, чи вміє екіпаж корабля правильно та швидко діяти за тривогами.
Заліковий захід на кораблі було проведено у два етапи.

На першому флагманські спеціалісти з’єднань перевірили документацію командирів бойових частин. Другий етап містив проведення низки корабельних бойових навчань, які, власне, й покликані довести спроможність екіпажу корабля діяти за призначенням.
Моряки демонстрували свої дії під час відбиття повітряного нападу, у бою з надводними кораблями, боротьбі з диверсантами, під час ведення боротьби за живучість корабля (локалізація пожеж, ліквідація пробоїн), протистояння наслідкам дії зброї масового ураження. Не забули й про такий важливий елемент, як організація прийому на корабель усіх видів боєзапасу.


За словами командира ВДК “Костянтин Ольшанський” капітана 2 рангу Віктора Марчишина, з огляду на велику кількість завдань, які були відпрацьовані під час здавання першого курсового завдання, командування корабля приділяє особливу увагу діям особового складу за тривогами, знанню всіма категоріями військовослужбовцями своїх функціональних обов’язків, збереженню життя та здоров’я військово¬службовців та забезпеченню статутного порядку під час повсякденної діяльності.

Також, оцінюючи результати дводенного флотського заліку, капітан 2 рангу Віктор Марчишин відзначив як кращу роботу штурманської бойової частини (командир — капітан 3 рангу Володимир Жданов). Серед екіпажу кращими були старший помічник командира корабля капітан 3 рангу Юрій Павлов, командир відділення рульових старшина 2-ї статті В’ячеслав Іващенко та радіотелеграфіст старшина 2-ї статті Юрій Кошовий.

Отже, перше курсове на кораблі прийнято. Наразі командування бригади оцінює як плюси, так і мінуси, що таки мали місце під час перевірок.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info