Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 13.03.2012 14:23
Любов до Шевченка -символ єднання націїї

День народження Тараса Григоровича Шевченка — це не просто чергова дата для української громади Севастополя, це ще й привід для об’єднання всіх, кому небайдужа Україна. Саме 9 березня, представники всіх верств населення нашого міста збираються біля пам’ятника Кобзарю, щоб вшанувати пам’ять найвидатнішої постаті України.

Традиційно у цей день біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися представники міської державної адміністрації, міської Ради, командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також української громади Севастополя.

— У цей день у ВМС ЗС України, зокрема у штабі українського флоту, на кожному кораблі, у кожній військовій частині проходять тематичні ранки та лекції, — зазначив виконувач обов’язків начальника управління виховної та соціально-психологічної роботи капітан
1 рангу Олександр Ванчугов. — Заходи з нагоди 198-ї річниці від дня народження Кобзаря також відбулися й у Західній та Південній військово-морських базах.

Під супровід військового оркестру присутні поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку, після чого рота Почесної варти пройшла урочистим маршем.

Варто додати, що не тільки народ України, а й українці всього світу святкують день народження великого українського поета — борця за незалежність і самостійність держави.

198-ма річниця від дня народження Великого Кобзаря — ще й привід зазначити, що на патріотичному прикладі його життя виховувалося багато поколінь в Україні. На бойових кораблях та в берегових військових частинах шанують ім’я Великого Кобзаря. Портрети Шевченка завжди знаходяться у кубриках, адже його образ надихає військовослужбовців вірою і правдою служити Україні.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info