Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 13.03.2012 14:19
Шторм змиває конкурентів

У Криму за сприяння Ради міністрів автономії, Міністерства культури та мистецтв пройшов II Міжнародний конкурс дитячої та юнацької творчості “Кримський світ: сузір’я”.

Його мета — пошук найталановитіших та найяскравіших виконавців з різних міст України та зарубіжжя — з Китайської Народної Республіки, Болгарії, Росії, Польщі та Туреччини; підтримка дитячої та юнацької творчості й виховання у молоді бережливого ставлення та любові до рідної землі.

Конкурс складався з чотирьох номінацій: “Вокальне виконання”, “Інструментальне виконання”, “Хореографія” та “Художнє слово”. У двох турах взяли участь більше 700 конкурсантів, серед яких були й представники військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а саме дует “Шторм” у складі військовослужбовців служби за контрактом матросів Дениса Мурашова та Володимира Крутія під керівництвом військового диригента майора Олексія Рябчука. За два дні змагань цей колектив показав справжню майстерність та віртуозність, за що й отримав високу винагороду, а саме став лауреатом третього ступеня номінації “Інструментальне виконання” у старшій віковій категорії.

— Це перший виступ на конкурсі такого рівня, і те, що мої вихованці посіли призове місце, красномовно свідчить, що ми маємо гарний потенціал та не повинні зупинятися на досягнутому, а прагнути підвищувати свою майстерність та намагатися підкорити інші висоти. Наступним кроком буде участь у республіканському конкурсі “Віртуози Криму”, в якому беруть участь вже справжні професіонали автономії, — зазначив майор Олексій Рябчук.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info