Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 12.03.2012 14:55
Навчання наближене до реалій сьогодення

В Академії ВМС імені П.С.Нахімова відбулася головна конференція з планування спільного українсько-російського навчання “Фарватер миру-2012”.

Захід пройшов згідно з планом міжнародного військового співробітництва між міністерствами оборони України та Російської Федерації. Робочі групи сторін очолили заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки — начальник управління бойової підготовки капітан 1 рангу Денис Березовський та начальник відділу підготовки корабельних сил управління бойової підготовки ЧФ РФ капітан 1 рангу Ігор Текунов.

Протягом конференції представники обох флотів обговорювали всі питання щодо проведення навчання.

Нагадаємо, що темою українсько-російського навчання “Фарватер миру-2012”, яке заплановане на другу половину травня, є планування та проведення гуманітарної операції. Воно має на меті напрацювання єдиних поглядів на проведення гуманітарних операцій, відпрацювання дій об’єднаного штабу при плануванні пошуково-рятувальних робіт та при управлінні силами під час їхнього проведення, а також всебічне відпрацювання спільного забезпечення дій сил (військ) ВМС ЗС України і ЧФ РФ при підготовці й проведенні гуманітарної операції, спільних дій пошуково-рятувальних сил обох флотів при підготовці єдиних процедур і документів з планування.

Конференція показала, що низка важливих і серйозних питань ще залишається відкритою.

Як зазначив заступник командувача українського флоту з бойової підготовки капітан 1 рангу Денис Березовський, головним завданням плануючої конференції було остаточне визначення замислу навчання та складу керівництва й сил, які будуть в ньому брати участь, а також вирішення всіх питань щодо взаємодії сил та їхнього спільного використання.

Також він додав, що обидві сторони мають розробити комплект документів щодо спільних дій, які на сьогодні потребують уже змін, з точки зору міжнародного права.

Його заступником під час навчання визначено першого заступника командувача Чорноморського флоту Російської Федерації. Як вже повідомлялося, міністрами оборони України і Росії було прийнято спільне рішення проводити навчання “Фарватер миру” щороку.
У квітні заплановано провести заключну плануючу конференцію, під час якої з керівниками навчання остаточно буде погоджено всі необхідні документи.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info