Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 05.03.2012 09:38
Севастопольським перевізникам "залізуть" в кишеню

У Севастополі до перевізників, які порушують трудове законодавство і приховують доходи, застосовуватимуться найжорсткіші штрафні санкції, заявив перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій САВЕНКОВ.

«Податковою адміністрацією, правоохоронними, контролюючими органами розпочаті жорсткі перевірки питань легалізації заробітної плати, виплати страхових, пенсійних, обов`язкових платежів до державного і місцевого бюджетів. Штрафні санкції можуть сягати мільйонів гривень», - сказав САВЕНКОВ під час наради з керівниками підприємств, які займаються перевезенням пасажирів, а також з представниками контролюючих і правоохоронних органів.

За його словами, інспекторська перевірка показала: «виручка» маршрутки за день дорівнює сумі, яку показують перевізники за місяць. Це, на думку віце-губернатора, говорить про те, що середня сума доходу, що показується перевізниками за місяць в розмірі 2 тис. 359 грн., не відповідає дійсним доходам. При цьому, найнижче значення цього показника становить 895 грн.

САВЕНКОВ також повідомив, що 9 із 14 перевізників Севастополя показують заробітну плату своїх водіїв менше мінімальної.

Крім того, за словами заступника керівника міста, другим показником порушення перевізниками законодавства є той факт, що на деяких транспортних підприємствах транспортних засобів у 2-3 рази більше, ніж працівників підприємства.

«За підсумками минулого року на підприємствах транспортної галузі встановлено понад 400 осіб, які не були офіційно працевлаштовані, насправді ж їх значно більше», - сказав САВЕНКОВ.

Також він пообіцяв, що в Севастополі ціни на проїзд у маршрутних автомобілях будуть диференційовані, з урахуванням інтересів жителів міста. «Якщо людина їде 2-3 зупинки, можливо, не брати з неї повну вартість?! На довгих маршрутах треба застосовувати диференційований підхід, і брати плату залежно від довжини маршруту. Якщо самі перевізники не врегулюють це питання, то ми залучимо Антимонопольний комітет», - сказав САВЕНКОВ.

За його словами, скарги з приводу завищеної вартості надходять від людей, які користуються маршрутами на селища Кача, Любимівка, Полюшко, Голландія. «З цих маршрутів і треба розпочати відпрацювання диференційованого підходу», - сказав чиновник.

Перший заступник голови адміністрації доручив головам районів провести ретельний аналіз роботи маршруток і внести пропозиції за тарифами перевезень для створення зручностей городян.

УНІАН - Крим


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info