Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 23.02.2012 13:00
" Нахімка " За крок до ювелею

1 квітня 2012 року виповнюється 75 років від дня створення Чорноморського вищого військово-морського ордена Червоної Зірки училища імені П.С. Нахімова (ЧВВМУ). Сьогодні флотський виш носить назву — Академія Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова.

На святкування ювілею запрошені випускники та викладачі цього військового закладу, командування флотів та керівники міста, представники ветеранських та громадських організацій, мешканці Севастополя.

Для організації підготовки та святкування ювілею в Севастополі створено організаційний комітет “ЧВВМУ-75”. Його співголовами стали командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов (випускник 1974 р.), командувач ЧФ РФ контр-адмірал Олександр Федотенков (випускник 1981 р.) та перший заступник голови Севастопольської МДА Сергій Савенков (випускник 1988 р.). До складу головного оргкомітету увійшли 62 випускники ЧВВМУ, представники 40 випусків. Також громадські оргкомітети були створені в Москві, Санкт-Петербурзі, Сєвероморську, Владивостоці, Петропавловську-Камчатському, Калінінграді.

З вересня 2011 року організаційний комітет приступив до розробки проекту плану підготовки та проведення ювілейних урочистостей, який члени комітету намагалися максимально наповнити цікавими заходами, а також спланувати урочистий прийом і розміщення випускників училища, які прибудуть навіть з найвіддаленіших куточків.

Ювілейні заходи триватимуть протягом двох днів (31 березня, 1 квітня) на площі Нахімова, в Академії ВМС України, у Будинку офіцерів Чорноморського флоту.

Випускникам буде запропонована насичена програма: відвідування виставки робіт фотомайстрів у музеї ім. Крошицького, в будинку Москви, участь у спортивних заходах міста, присвячених пам’ятній даті училища, відвідування історичних місць Севастополя, кораблів обох флотів і багато іншого. У святкуванні візьмуть участь ансамблі Військово-Морських Сил та Чорноморського флоту.

Крім того, до 75-річчя ЧВВМУ оргкомітетом підготовлені: енциклопедичне видання “ЧВВМУ ім. П.С. Нахімова. Історія. Люди. Події.” (буде розповсюджуватися 23 лютого 2012 р.); виготовлено сувенірну продукцію, зокрема пам’ятну відзнаку, медаль, вимпел, комплект листівок, відеофільм про ЧВВМУ. Також до урочистого відкриття заходу написані “Гімн випускників ЧВВМУ”, текст “Клятви випускника ЧВВМУ”, поема “ЧВВМУ — 75 років”, підготовлені матеріали фотовиставки, присвяченої флотському вишу та його випускникам.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info