Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 21.02.2012 11:51
Заапрошуємо Вас відвідати Севастопіль

Протягом усього року на екскурсії до Севастополя приїжджають практично всі жителі і гості Криму. А на літній і оксамитовий сезон - знавці і цінителі, для яких культовими місцями є мис Фіолентю, мис Айя, бухти Ласпі і Батіліман з незвичайною навіть для Криму незайманою природою.

Севастополь лідирує серед усіх міст Криму за кількістю іноземних туристів, перш за все з Англії, Франції та Італії, які відвідують місця героїчних боїв Кримської війни 1854-1856 років.

На південний схід від Севастополя знаходиться містечко Балаклава. Балаклавська бухта - восьме чудо світу. У всякому разі, у цьому переконані місцеві жителі, які вважають її красивою бухтою планети. Це дійсно один з найбільш мальовничих куточків Землі. На думку деяких учених бухта відповідає опису порту лестригонов, куди нібито потрапив під час своїх мандрів давньогрецький герой Одіссей. Балаклава - це й унікальні пам'ятники природи миси Айя і Фіолент, романтичні руїни генуезької фортеці Чембало і таємничі стародавні храми.

Південніше Балаклави виступає в море скелястий мис Айя, що обмежує із заходу Південний берег Криму. Тут раптово починаються інший клімат, інші рослини. Урочища Батиліман і Ласпі на землях Севастополя - повноцінне Південнобережжі. Скельні хаоси у воді виглядають досить небезпечними, але штормить тут дуже рідко, а вода між скель чистісінька. На схилах гір численні вічнозелені дерева, вік багатьох з яких наближається до тисячолітнього.

Якщо рухатися в бік Бахчисарая, потрапляєш в ще одне місто на землях Севастополя - Інкерман. З Інкермана можна рейсовим теплоходом відправитися купатися на Північну сторону Севастополя. Пляж під Радіогорка відомий як нудистський, а чудові пляжі Учкуевки і Любимівки мають всі риси сучасних морських курортів. Далі на північ піщані пляжі біля села Орловка і гарнізону Кача. Берег від Качи до Севастополя не освоєний і дикий.

За матеріалами www.restcrimea.com


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info