Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 21.02.2012 11:47
Військова дисципліна , від теорії до практики

В окремому полку зв’язку ВМС ЗС України, де командиром капітан 2 рангу Дмитро Кацай, з особовим складом було проведено загальні збори з питань щодо стану військової дисципліни, взаємовідносин у військовому колективі, збереження життя та здоров’я військовослужбовців.

Цей захід пройшов у рамках проведення декади збереження життя та здоров’я у ВМС ЗС України.

Як зазначив заступник командира окремого полку зв’язку ВМС ЗС України з виховної роботи капітан 3 рангу Вадим Литвиненко, протягом десяти діб особовий склад полку брав участь у різноманітних організаційних та виховних заходах. Було проведено інструктажі особового складу.

Також було проведено навчальні заняття з офіцерами, старшинами (сержантами), військовослужбовцями контрактної та строкової служби щодо попередження рукоприкладства та морального тиску на підлеглих, де була надана й інформація з правових, моральних та матеріальних наслідків подібних діянь.

Проводились заняття з офіцерами щодо особливостей роботи з військовослужбовцями, які мають ознаки підвищеного суїцидного ризику та девіантної поведінки, інструкторсько-методичні заняття з молодшими командирами щодо форм та методів роботи стосовно запобігання та протидії проявам фізичного та морального насильства серед підлеглих, а також наради з офіцерами стосовно стану правопорядку, військової дисципліни, ефективної діяльності службових осіб.

А ще відбулись рольові тренінги з військовослужбовцями строкової служби, заняття з молодшими командирами щодо роботи із запобігання травматизму, каліцтву та загибелі підлеглих, перегляди й обговорення відеофільмів з питань профілактики порушень статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями.

— Увесь особовий склад полку зв’язку одержав повну та змістовну інформацію з питань збереження життя та здоров’я військовослужбовців, недопущення випадків їхньої загибелі, каліцтва та травмування, — зазначив капітан 3 рангу Вадим Литвиненко. —

Разом із військовослужбовцями частини було проаналізовано стан військової дисципліни, правопорядку та взаємовідносин у військових колективах на кораблях та в берегових частинах ВМС ЗС України. Доведено інформацію щодо випадків фізичного насильства у військових частинах національного флоту.

Наприкінці декади збереження життя та здоров’я кожен військовослужбовець склав відповідні заліки на знання законів України, статутів ЗС України, відповідних керівних документів, статей і положень Кримінального кодексу.

За матеріалами  svitlytsia.crimea.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info