Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 21.02.2012 11:45
Майстерність , мужність , честь

У головній базі Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулися урочистості, присвячені 18-й річниці підйому Військово-морського прапора на корветі “Луцьк”, яким командує капітан 3 рангу Сергій Крилов.

За цей час корабель репрезентував національні Військово-Морські Сили та нашу державу в багатьох країнах світу, а також брав участь у важливих міжнародних навчаннях.

Від імені командування Центру морських операцій ВМС ЗС України екіпаж корабля привітав начальник штабу Центру капітан 1 рангу Роман Гладкий.

— За 18 років екіпаж корабля своєю самовідданою працею, відповідальним ставленням до вирішення важливих завдань щодо захисту морських рубежів країни завоював повагу та авторитет у всього особового складу флоту, — наголосив капітан 1 рангу Роман Гладкий. — Ми впевнені, що моряки, які сьогодні проходять службу на “Луцьку”, й надалі наполегливо підвищуватимуть боєздатність свого корабля, активно вдосконалюватимуть бойовий та морський вишкіл, зміцнюватимуть військову дисципліну та з честю примножуватимуть славні традиції старших поколінь — захисників Вітчизни.

З нагоди знаменної для корабля події він вручив його командиру капітану 3 рангу Сергію Крилову пам’ятний адрес як відзнаку майстерності, мужності й честі, а також побажав міцного флотського здоров’я, родинного добробуту, оптимізму та подальших успіхів.

Від щирого серця своїх бойових колег привітав командир бригади надводних кораблів капітан 2 рангу Дмитро Зінченко. Він зазначив, що за останні роки корабель не втратив своїх передових позицій і, незважаючи на деякі проблеми, продовжує посідати гідне місце на українському військовому флоті.

За значний особистий внесок у зміцнення бойової готовності ВМС ЗС України членам екіпажу корабля було вручено відзнаки та грамоти, а також присвоєно чергові військові звання.

До поздоровлень приєдналися шефи з Волині — начальник загальнотехнічного відділу Луцької міської Ради Ігор Давидов, заступник директора з виховної роботи Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького Жанна Зотова, представник Української православної церкви з міста Луцька протоієрей Олександр Мазурак та голова Кримського республіканського осередку міжнародного громадського об’єднання “Волинське братство” Іван Фролов.

Вони подарували екіпажу корабля фотоапарат і телевізор. Шефи, у свою чергу, виказали впевненість, що після ремонту й ходових випробувань корвет “Луцьк” увійде до бойового строю кораблів українського флоту. Вони також побажали всьому екіпажу традиційних сім футів під кілем та пообіцяли надавати всебічну підтримку.

Після завершення урочистої частини на добру згадку було зроблено загальне фотографування всього екіпажу разом з гостями.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info