Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 16.02.2012 12:43
На флоті чекають перших випусників військового коледжу

Тривають випускні іспити у 20 курсантів першого набору військового коледжу сержантського складу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, які пройшли повний курс навчання терміном 2,5 року.
Напередодні цих іспитів рішенням членів Державної кваліфікаційної комісії всіх військовослужбовців допустили до підсумкової частини їхнього навчання. До речі, три випускники взяті на замітку екзаменаторами як претенденти на диплом із відзнакою.

За словами начальника військового вишу ІІ рівня акредитації полковника Олександра Боброва, серед всіх 20 прапорщиків та сержантів 11 — представники Сухопутних військ, 6 носять однострій Повітряних Сил та 3 — військові моряки.

Головою Державної кваліфікаційної комісії призначено начальника відділу військово-навчальних закладів — заступника начальника управління з бойової підготовки командування Сухопутних військ ЗС України полковника Юрія Рися.

— У переддень першого випускного випробування — іспиту з англійської мови — я оглянув навчально-матеріальну базу, поспілкувався з викладачами та деякими курсантами. В цілому мені сподобалася організація навчального процесу та пріоритети у виші щодо виховання сержанта-лідера, так би мовити, менеджера солдатського підрозділу, — зазначив представник командування Сухопутних військ.

Також у спілкуванні з випускниками полковник Юрій Рись закцентував увагу на тому, що курсанти першого набору пройшли повний курс підготовки, здобули базову вищу освіту і тепер перед ними відкриються великі службові перспективи.

— У Генеральному штабі нашої армії ведеться робота щодо комплектування всіх вищих посад молодших командирів виключно випускниками чотирьох сержантських коледжів. Навіть розглядається можливість введення так званих здвоєних посад — сержант-офіцер, що дозволить молодшим командирам виконувати обов’язки офіцерів, отримуючи за це грошове забезпечення останніх, — заглянув у майбутнє офіцер.

Позаду залишилося складання іспиту з мовної підготовки. Попереду — захист дипломної роботи, оцінка фізичного рівня та складання комплексного іспиту з військово-патріотичної підготовки. Робота Державної кваліфікаційної комісії у військовому коледжі триватиме до 29 лютого.

Урочисте вручення дипломів за спеціальністю “Адміністрування у військових підрозділах” курсантам — випускникам військового коледжу сержантського складу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” заплановане на 2 березня поточного року.

За матеріалами  fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info