Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 16.02.2012 12:37
Своєчасно і в повному обсязі

Зазвичай у лютому, третьому місяці навчального року, український флот кидає всі свої сили на виконання першого курсового завдання — К-1. У цей період більшість екіпажів приводить до ладу матеріальну частину кораблів та активно готується до здачі цього курсового завдання. А екіпаж корабля управління “Славутич” вже виконав роботу з відпрацювання К-1 у повному обсязі.

Зазначимо, що протягом трьох місяців відповідно до курсу підготовки надводних кораблів та програм підготовки за спеціальностями військові моряки майже щодня відпрацьовували елементи першого курсового завдання, яке, нагадаємо, проводиться за темою “Організація корабля й підготовка його до бою та походу”.

Два дні на борту “Славутича”, яким командує капітан 3 рангу Григорій Бреєв, тривало робоче сум’яття, в гарному розумінні цього слова. У перший день здачі першого курсового завдання було проведено стройовий огляд і стройову підготовку екіпажу, а також перевірено стан приміщень корабля, здійснено провертання зброї й технічних засобів. Наступного дня перевірено документацію та відпрацьовано багато практичних контрольних вправ.

Знання та рівень підготовки моряків визначали флагманські фахівці під керівництвом начальника штабу бригади надводних кораблів капітана 2 рангу Олега Тітова. Вони, зокрема, перевірили повноту та якість відпрацювання документів, що регламентують утримання корабля, перевірили експлуатаційний стан зброї та технічних засобів, а також знання особового складу щодо технічних засобів свого завідування, бойового поста.

Також контролювались організація несення чергової вахтової служби на кораблі, дії особового складу за всіма корабельними розкладами, організація всіх видів оборони, радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту та забезпечення живучості корабля в пункті базування і головне — організація приготування корабля до бою та походу, готовність його до виходу в море.

За словами заступника командира корабля з виховної роботи капітана 3 рангу Павла Чиханцова, сама процедура здачі К-1, у принципі, не є важкою, але вона достатньо копітка, тому що всі нормативи повинні відпрацьовуватись своєчасно, в повному обсязі й найголовніше — правильно.

Також екіпаж “Славутича” відпрацював залікові корабельні бойові навчання з протиповітряної й протидиверсійної оборони, із захисту від зброї масового ураження, а також з боротьби за живучість як одного з відповідальних завдань на кораблі.

Як зазначив помічник командира корабля капітан-лейтенант Вадим Шевченко, з корабельною аварійно-рятувальною групою постійно проводяться спеціальні заняття, тренування, де відпрацьовуються всі елементи боротьби за живучість.

Підбиваючи підсумки здачі екіпажем “Славутича” курсового завдання, капітан 2 рангу Олег Тітов зазначив, що відпрацювання першого курсового завдання дає повне право екіпажу готуватись до складання наступного, що стане заліком, а головне — допуском до керування кораблем під час самостійного плавання та виконання завдань за призначенням у морі. Усі ці контрольні заходи повинні бути вчасно проведені для того, щоб корабель у майбутньому зміг виконати всі поставлені командуванням флоту завдання.

Після детального аналізу рівня організації корабельної служби та несення бойового чергування в базі управлінням командування ВМС ЗС України зусилля екіпажу будуть спрямовані на конкретні заходи з підвищення бойової майстерності.

У найближчі місяці на екіпаж корабля управління “Славутич” чекають ще багато відповідальних завдань, а саме — здача другого курсового завдання та підготовка до участі у квітневій активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR та інше.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info