Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 15.02.2012 15:43
Телеглядачів знову розчарували

Якось я пропустив присвоєння звання “Найемоційніший ведучий у місті” журналісту Руслану Єрмакову. Принаймні, так про нього в новинах повідомив його рідний проросійський ресурс “Форпост”. А наміри ці були досить скромні — провінціали замахнулись на славу передачі “Прожекторперісхілтон”. Як це могло відбутись без багатолітнього досвіду шоуменів, було незрозуміло.

Отже, я витратив 50 хвилин свого дорогоцінного часу на перегляд нової програми на Севастопольській РДТРК під заманливою назвою “Пресс-Среда”. Як погрожував ще й не новоспечений ведучий, передача (не дай Боже!) у такому форматі виходитиме по середах.

На жаль, мої підозри справдились. На екрані державного телебачення глядачі спостерігали таку саму нудоту, як і під час монологів місцевих політиків і чиновників. Учасники безперешкодно рекламували власні місця роботи і власні політичні уподобання.

Довелось слухати рясні й безперестанні монотонні цитати, які вони читали з аркушів, неприкриті компліменти представникам влади, відволікатись на рухомий рядок, який “давив” глядачів регаліями учасників розлогої розмови ні про що, на жахливої якості картинку з червоними плямами одягу учасників — і це ще не все, що викликало відразу глядачів, які висловили свої думки ще й під інформацією про дебют Р. Єрмакова в червоній сорочці з підтяжками на Севастопольському телебаченні, темперамент якого зовсім не сприяв ні заявленому темпу, ні обіцяним веселощам.

Проговорені теми — партійної парасольки над Дідом Морозом, тролейбусів та бази відпочинку в Батилімані, закону про Севастополь, обіцянок влади — виявились слабко висвітленими і логічно незавершеними. Нічого не було сказано нового, що невідоме було б читачам газет, глядачам чи користувачам Інтернету. “Ми не забудемо обіцянок” — єдиний меседж, який запам’ятався з передачі.

Очевидно, що подібні “Гайд-Парки” в часи суцільних монологів політиків чи начебто дискусій з вельми сервільними і запопадливими журналістами необхідні на сучасному місцевому ТБ, але показ цих недопередач за державний кошт є сумнівною ініціативою — адже представлені учасники не є фахівцями в телебаченні (за виключенням Л. Сомова), не є відомими шоуменами, не розуміються на принципах телебачення.

Мабуть, треба таки спочатку вивчитись професії телевізійника чи шоумена, а потім уже називати себе “найемоційнішим ведучим у місті”. Та й хіба по-брежнєвськи читати перед телекамерою — це модно й сучасно?

До речі, наступного дня в цей же час у передачі “По существу” відбулось справді жваве обговорення важливих тем сьогодення міста. Глядачів до екранів було просто-таки “приковано”, відбулись дзвінки в студію. Можливо, причиною цього була участь громадської активістки Маргарити Литвиненко, але ролі досвідченого телевізійного ведучого Миколи Скребця применшувати не можна.

“Досі не вірю, що такий формат можливий для нашого телебачення”, — повідомляв в анонсі передачі Єрмаков.

Добре, коли ту передачу переглянув генеральний директор СРДТРК Сергій Норманський. Можливо, він зробить правильні висновки після такого доволі глевкого млинця грудкою, і ця віра втілиться.

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ, “Флот України”

За матеріалами  ukrlife.org


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info