Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 14.02.2012 12:36
До військової лазні

У Криму під час різкого зниження температури повітря військові неодноразово приходили на допомогу цивільному населенню.

Так, до Гвардійської Севастопольсько-Феодосійської зенітної ракетної частини Повітряних Сил ЗС України, де командиром полковник Віталій Павлюченко, по допомогу звернулися представники підшефного Феодосійського республіканського дитячого будинку. Адже 50 дітей у віці від 5 до 18 років через водогін, що замерз, опинилися без води.
— Ми знайшли розуміння й отримали допомогу у військових. Вони не байдужі до проблем сиріт. Дітям не тільки надали можливість митися в лазні, але й прийняли їхню білизну для прання. У Феодосії немає громадських лазень, а приватники до себе не пускають. Дітей довозили власним автобусом партіями по 15 чоловік, — розповідає директор дитячого закладу Тамара Колеснікова.

Заступник командира полку з виховної роботи підполковник Олександр Логінов зазначив, що військові надаватимуть допомогу сиротам, скільки буде потрібно. Обговорюється можливість допомоги й у ремонті водогону.

Варто зазначити, що зенітна ракетна частина спільно зі службами МНС надає посильну допомогу і безхатченкам. У двох військових наметах, встановлених на території частин МНС Феодосійського району, обладнані пункти обігріву. За словами виконувача обов’язків начальника частини СДПЧ-27 МНС Феодосійського району Олександра Коваленка, у них за майже два тижні обігрілися, знайшли притулок, гарячу їжу, гарячий чай, медикаменти понад 100 безхатченків. По радіо та телебаченню постійно передають оголошення, громадяни приносять до пунктів теплий одяг. А один з місцевих ресторанів відгукнувся на біду людей і забезпечує гарячою їжею.

— Це наш військовий обов’язок — прийти на допомогу простим людям за форс-мажорних обставин, які диктує зима, — підкреслив підполковник Олександр Логінов.

За матеріалам fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info