Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 10.02.2012 14:27
Ветеранам є з ким подіоитися життєвою мудрістю

У Севастополі в Матроському клубі відбувся вечір “Зустріч поколінь”. Цей захід, присвячений Дню захисника Вітчизни, проходить уже водинадцяте.

У ньому взяли участь представники міської влади, ветеранських організацій, школярі, ліцеїсти та студенти. Традиційно естафета з організації зустрічі передається від вишу — до вишу. Цього разу її прийняла Академія Військово-Морських Сил імені П. С. Нахімова. Напередодні зустрічі курсанти академії відвідали ветеранів, поспілкувалися з ними, подивилися їхні фотоальбоми, послухали фронтові спогади, з яких дізналися багато цікавого про історію Великої Вітчизняної війни.

— Матроський клуб розрахований на сімсот чоловік, і зараз у залі половину місць займають ветерани, а іншу половину — молодь, — сказав голова Севастопольської міської ради ветеранів України контр-адмірал у відставці Сергій Рибак. — Сьогодні ми вшановуємо наших вояків, які пройшли війну, тих, хто розбудовував країну після воєнного лихоліття, ми також вшановуємо ветеранів війни в Афганістані.

Героями вечора стали п’ять ветеранів, у яких і побували в гостях курсанти. Вони ще й зняли про кожного невеличкі відеосюжети. Зокрема, це ветерани ВОВ капітан 1 рангу у відставці Олексій Стрельников, капітан 2 рангу у відставці Михайло Рольський, Борис Косицин, Микола Король та ветеран війни в Афганістані полковник у відставці Федір Перекрьостов.

Звертаючись до присутніх, тимчасовий виконувач обов’язків начальника Академії ВМС капітан 1 рангу Петро Гончаренко зазначив, що на прикладі ветеранів молоде покоління вчиться мудрості, їхні подвиги — це історія країни. Він запевнив присутніх ветеранів, що кожен випускник академії є гідним наслідувачем кращих традицій захисників Вітчизни.

— Такі зустрічі є дуже актуальними, ми повинні знати про минуле країни не тільки з підручників, а й зі слів самих ветеранів, — поділився своїми враженнями курсант Академії імені П. С. Нахімова Олексій Гаджега. — Тим паче, що для людей у погонах це має особливе значення.

Також ветеранів щиро порадував концерт, на якому творчі колективи міста та флоту виконували пісні воєнних років, демонстрували різноманітні номери патріотичної тематики. Зазначимо, що наступну “Зустріч поколінь” буде організовувати студентський актив Севастопольського інституту банківської справи.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info