Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 10.02.2012 14:19
Його шанує український Крим

Заслужений журналіст України, кандидат історичних наук, доцент, лауреат багатьох загальнонаціональних та регіональних конкурсів журналістської майстерності Іван Левченко є помітною зіркою на севастопольському українському небі. З 1 липня 1997 року до 18 жовтня 2004 року він працював генеральним директором Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії і впродовж 2000-2004 років був автором щотижневої культурологічної радіопрограми «Струни серця», котра знайомила севастопольського слухача з творчістю класиків та сучасних представників української літератури.

Телефільм про відзначення 50-річного ювілею в Севастопольському художньому музеї ім. Крошицького, яке відбулося в колі міської інтелігенції і з виконанням пісень на його слова та на його музику, є одним із кращих відеоматеріалів культурної тематики.

У 2003 році світ побачила перша книга поезій Івана Левченка. З того часу нинішній ювіляр щороку друкує по збірці віршів, його творчість вивчають учні та студенти у курсі «Література рідного краю».

Членом Національної спілки письменників України Іван Васильович Левченко став у 2005 році. З його багатогранною діяльністю читачі можуть ознайомитись на сайтах «Світлиця Івана Левченка» http://ivanlevchenko.ukrlife.org/ та «Українське життя в Севастополі» http://ukrlife.org/. Там також можна почути вірші у виконанні автора.

Вже більше року прихильники його творчості починають ранок з читання нових віршів у мережі «Facebook», вдячність за заряд позитивної енергетики — у численних відгуках. Добре, що він є в Україні, а Україна є в ньому!
Найкращі побажання Вам, Іване Васильовичу, із сонячного Севастополя! Глибинних прозрінь у творчості і житті, щастя, кохання, здоров’я і Божої благодаті!

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

За матеріалами svitlytsia.crimea.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info