Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 09.02.2012 15:21
На порядку денному - військова дисципліна

У штабі Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулося розширене засідання військової ради флоту. На порядку денному засідання стояли питання стану правопорядку на кораблях та в частинах у січні 2012 року та невідкладні завдання службовим особам щодо його покращання, також заслуховувались доповіді стосовно підсумків виконання у підпорядкованих силах заходів у рамках року сержанта.

На засіданні були присутні начальники управлінь, служб і відділів штабу командування ВМС ЗС України, командири кораблів та військових частин, командири Західної та Південної військово-морських баз та керівництво Академії ВМС імені П. С. Нахімова. Відкрив засідання командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов.

У своєму виступі тимчасовий виконувач обов’язків заступника командувача ВМС ЗС України з виховної та соціально-психологічної роботи — начальник управління капітан 1 рангу Андрій Урсол зазначив, що на теперішній час суттєвих зрушень на краще у питаннях військової дисципліни не відбулося. Тому головні зусилля службових осіб мають бути зосереджені на забезпеченні чіткої організації служби та викоріненні нестатутних взаємовідносин у військових колективах.

У ході засідання з цих питань також виступили військовий прокурор ВМС ЗС України генерал-майор юстиції Сергій Няньчур та начальник Кримського територіального управління військової служби правопорядку ЗС України генерал-майор Віктор Шевченко.

Звертаючись до присутніх офіцерів, адмірал Віктор Максимов наголосив, що посилення взаємодії з військовими органами правопорядку має стати ключовим фактором у попередженні порушень військової дисципліни та дозволить більш ефективно реагувати на ці порушення, не виходячи за рамки правового поля.

Щодо підсумків виконання у підпорядкованих силах заходів року сержанта виступив начальник управління особового складу — заступник начальника штабу командування ВМС ЗС України контр-адмірал Ігор Тимчук.

— Згідно з наказом начальника Генерального штабу — головнокомандувача Збройних Сил України у ВМС протягом минулого року проводилась робота, спрямована на підвищення ролі та місця сержантського та старшинського складу і збільшення укомплектованості посад цією категорією, — зазначив контр-адмірал Ігор Тимчук. — У рамках цієї роботи були відпрацьовані та надіслані до військових частин методичні рекомендації щодо розподілу функціональних
обов’язків між офіцерським, сержантським та старшинським складом, була створена електронна база персонального обліку військовослужбовців за контрактом і т. ін.

Також він додав, що для нарощування чисельності підготовлених та навчених військовослужбовців за контрактом у ВМС продовжувалась підготовка на спеціалізованих курсах за визначеними спеціальностями. Всього у 2011 році було підготовлено 632 військовослужбовці, що на десять відсотків більше, ніж у 2010 році, а загальна укомплектованість старшинських та сержантських посад склала сімдесят шість відсотків.

Про діяльність рад старшин та про роботу старшин (сержантів) з підлеглим особовим складом докладно розповів головний старшина ВМС ЗС України старший мічман Сергій Рябцев.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info