Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 09.02.2012 15:18
Екіпаж " Тернополя " успішно склав курсове завдання

Відповідно до плану бойової підготовки на 2012 рік екіпаж протичовнового корвета “Тернопіль” відпрацював усі елементи першого курсового завдання.

Слід зазначити, що основними елементами цього курсового завдання, які відпрацьовувались екіпажем, були повсякденна та бойова організації, а також приготування корабля до бою та походу.

У перший день здачі першого курсового завдання було проведено стройовий огляд екіпажу, а також перевірено стан приміщень корабля, здійснено провертання зброї й технічних засобів, умовно відпрацьовано завантаження ракетного й торпедного боєзапасу. Наступного дня перевірено різноманітну документацію та відпрацьовано багато практичних контрольних вправ.

Знання та рівень підготовки моряків визначали флагманські фахівці під керівництвом начальника Центру морських операцій ВМС ЗС України капітана 1 рангу Дмитра Шакури та начальника штабу Центру капітана 1 рангу Романа Гладкого. Вони, зокрема, перевірили повноту та якість відпрацювання документів, що регламентують утримання корабля, перевірили експлуатацію зброї та технічних засобів, знання особового складу щодо будови корабля, зброї, технічних засобів свого завідування, бойового поста.

Також контролювались організація несення чергової вахтової служби на кораблі, дії особового складу за всіма корабельними розкладами, організація всіх видів оборони, радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту та забезпечення живучості корабля на стоянці, і головне — організація приготування корабля до бою та походу, готовність його до виходу в море. Метою перебування на кораблі перевіряючих було ще й надання необхідної методичної допомоги.

За словами заступника командира корабля з виховної роботи капітана 3 рангу Олександра Сердюка, екіпаж “Тернополя” складається з молодих офіцерів, мічманів та військовослужбовців контрактної служби. Для них це випробування стало ще однією доброю школою для відпрацювання основних елементів корабельної організації, а все зроблене ними пішло тільки на користь.

Також екіпаж “Тернополя” відпрацював корабельні бойові навчання з бороть¬би за живучість, РХБ захисту, протичовнової, протиповітряної й протидиверсійної оборони, а ще з ліквідації пожежі — одного з найскладніших епізодів БЗЖ. І це не лише через труднощі, які виникають при цьому, а й через психологічний бар’єр, який відчуває людина при безпосередньому зіткненні з вогняною стихією.

Як зазначив помічник командира корабля капітан-лейтенант Сергій Макєєв, з корабельною аварійно-рятувальною групою постійно проводяться спеціальні заняття, тренування, де відпрацьовуються всі елементи боротьби за живучість.

За словами командира корабля капітана 3 рангу Олега Григор’єва, відпрацювання першого курсового завдання дає повне право екіпажу для початку підготовки до складання наступного курсового завдання, що стане заліком, а головне — допуском до керування кораблем під час самостійного плавання та виконання завдань за призначенням в морі. Усі ці контрольні заходи повинні бути вчасно проведені для того, щоб корабель у майбутньому зміг виконати завдання, поставлені командуванням флоту.

Після детального аналізу рівня організації корабельної служби та несення бойового чергування в базі управлінням командування ВМС ЗС України зусилля екіпажу будуть спрямовані на конкретні заходи з підвищення бойової майстерності.

Попереду на екіпаж корвета “Тернопіль” чекають ще багато відповідальних завдань, а саме — здача другого курсового завдання та участь у багатьох міжнародних навчаннях.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info