Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 07.02.2012 12:26
Традиційне навчання у незвичному форматі

В Одесі завершила роботу головна плануюча конференція з підготовки українсько-американських навчань “Сі бриз-2012”. До участі в них українська сторона традиційно запросила інші країни світу.
Варто зазначити, що у цьому році, на відміну від попередніх навчань, навчання “Сі бриз-2012” пройдуть як командно-штабні з позначеними силами.

За словами керівника української робочої групи — заступника командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки капітана 1 рангу Дениса Березовського, таке рішення було прийнято раніше за узгодженням з американською стороною. Він також повідомив, що участь у навчаннях своїх представників підтвердили, окрім України та США, 14 країн.

Під час роботи конференції протягом чотирьох днів представники збройних сил десяти країн світу обговорили питання підготовки та проведення навчань, а також їхнього всебічного забезпечення.
Як наголосив капітан 1 рангу Денис Березовський, тема навчань “Сі бриз-2012” — проведення міжнародної операції з безпеки на морі.

Головною ж метою буде досягнення взаємосумісності між підрозділами різних країн під час спільних дій у морі, у повітрі та на березі, якими керуватиме багатонаціональний штаб навчань.

Окрім представників усіх видів Збройних Сил України та Військової служби правопорядку, у роботі головної плануючої конференції з підготовки українсько-американських навчань “Сі бриз-2012” взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур.

Як планується, навчання пройдуть у липні поточного року на військових полігонах в Одеській області та у північно-західній частині Чорного моря.

До них будуть задіяні до 15 кораблів, катерів та допоміжних суден, до п’яти літальних апаратів, дві роти морської піхоти ВМС ЗС України, підрозділ Сухопутних військ ЗС України та міжнародна група водолазів. Нагадаємо, що українсько-американські навчання серії “Сі бриз” проводяться з 1997 року відповідно до “Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин між Міністерством оборони США та Міністерством оборони України” від 1993 року.

Вони започатковані на двосторонній основі з метою підготовки та нарощування бойової готовності Військово-Морських Сил Збройних Сил України, але є відкритими для інших країн як членів НАТО, так і для позаблокових або нейтральних, що приєднались до програми “Партнерство заради миру”.

За період з 1997 року проведено дев’ять навчань серії “Сі бриз” — у 1997-му, 1998-му, 1999-му, 2001-му, 2002-му, 2007-му, 2008-му, 2010-му та 2011 роках.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info