Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 06.02.2012 14:26
Мороз солдату не указ

Цього разу виконання вправ з бойових стрільб зі штатного озброєння військовослужбовцями 114-ї бригади тактичної авіації випали чи не на найхолодніші дні нинішньої зими. Однак така низька температура не стала на заваді проведення занять з бойової підготовки підрозділів.

— До проведення цих стрільб ми підготувались дуже ретельно, — розповів командир батальйону аеродромно-технічного забезпечення підполковник Олександр Мосорюк. — На самому полігоні було розгорнуто медичний пункт та місце для обігріву особового складу. Перед виходом з казарми командирами підрозділів було перевірено, чи всі солдати тепло вдягнуті.

Відповідно до планів подібні стрільби виконуються військовослужбовцями кожного місяця. За словами підполковника Олександра Мосорюка, ще жодного разу не було зривів з їхнього проведення. Необхідна кількість боєприпасів завжди виділялась у повному обсязі. Офіцер підкреслює, що системність в роботі дозволяє досягти високих результатів. І вже за півроку навіть ті юнаки, які жодного разу доти не тримали в руках автомат, починають демонструвати порівняно високі результати.

— Під час стрільб ми зазвичай виконуємо кілька вправ, — розповів офіцер. — Біля кожного військовослужбовця на вогневому рубежі є свій інструктор, який не просто слідкує за виконанням правил техніки безпеки, але й пояснює, чому і які були допущені недоліки. І вже при повторній стрільбі можна спостерігати, як люди демонструють вищі показники та все краще влучають у мішені.

Ось і тепер весь особовий склад під керівництвом підполковника Олександра Мосорюка показав лише добрі і відмінні результати. А дехто із солдатів навіть забрав собі як заслужений “трофей” продірявлені “в яблучко” мішені.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info