Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 27.01.2012 13:06
Дитячий карнавал по - Веніціанськи

У Севастопольській художній школі відбувся дитячий карнавал. Традиція проводити тематичні заходи існує в школі не перший рік, лише теми постійно змінюються. Цього разу такою темою стала Венеція — родоначальниця знаменитих карнавалів.

До театралізованого ве-чора готувались протягом місяця. Викладачі школи вирішили залучити учнів до класичних традицій карнавальної культури та її джерел. Їм і самим було цікаво збирати матеріал про карнавали, костюми та про головний карнавальний атрибут — маску.

Вони показували ілюстрації, фільми, знайомили дітей з італійською музикою.

За словами директора Севастопольської художньої школи Олександра Бурцева, це було дійсно свято — венеціанський карнавал. У цьому році вечір було вирішено присвятити традиційному маскараду, де можна ознайомити дітей з класичними маскарадними масками, з Венецією, щоб проникнутися цим духом.

Безумовно, дітлахи поставились до цього дійства дуже відповідально: виготовили різноманітні маски, костюми, декорації. Одним словом, у школі був маленький шматочок Венеції.

Венеція — дивовижне за красою місто з унікальною архітектурою різних епох та стилів. Його виспівували художники й музиканти, письменники й поети. Місто — головна дійова особа карнавалу. Хлопці зробили ескізи з персонажами карнавалу для прорізних композицій з паперу, які прикрасили шкільні вікна.

Стіни ж класу учні Олексія Дрича прикрасили прорізними панно з венеціанками та венеціанцями, які поступово пропливають вузькими каналами в традиційних гондолах. А учні Михайла Гурьєва створили архітектурні композиції з дворами й мостами Венеції, оздобою яких стали мальовничі персонажі карнавалу, що були виконані учнями Зінаїди Гурьєвої та Олени Сопової.

Чудово виглядали й архітектурні композиції, зроблені з гофрованого картону. Учні підготовчих класів Олени Смолій та Валерія Ліби створили дивні гірлянди та ліхтарики з кольорового паперу, що наповнили простір школи. Маски учні робили з пап’є-маше за глиняними формами під керівництвом Ганни Сорокіної.

У цілому в створенні цього чарівного світу маскараду було багато праці, але головне — мрій, фантазії, душі й таланту. А ще учні не припиняли дивувати присутніх своєю життєвою енергією та радістю буття.

Як кращі були відзначені костюми й маски Олександри Яковлевої, Гліба Мутника, Єгора Морозова, Марії Калиновської та інших. Всього ж на карнавалі показано понад сто масок та костюмів.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info