Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 26.01.2012 14:06
Спочатку сертифікат , а вже потім робота

У рамках програми адаптації українських військовослужбовців до цивільного життя та у відповідності з Програмою “Україна — НАТО” в Севастополі в Центрі розвитку та навчання “Океанія” відбулася церемонія офіційного закриття курсів з вивчення англійської мови для офіцерів, що звільнилися в запас чи відставку або плануються до звільнення.
Чергова група військовослужбовців запасу з 27 чоловік отримала відповідні сертифікати. Слід зазначити, що слухачі протягом чотирьох місяців пройшли більш ніж 400-годинний курс навчання.

На урочистому заході з вручення сертифікатів були присутні: заступник директора навчальних програм Британської ради Нассер Амері, заступник менеджера Програми “Україна — НАТО” з адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, Юрій Матяш, начальник пункту адаптації військовослужбовців Севастопольського гарнізону, головний спеціаліст групи військово-соціальної роботи управління з виховної та соціально-психологічної роботи командування ВМС ЗС України полковник запасу Олег Найда, голова громадської організації “Ліга офіцерів Севастополя” Володимир Лукичов та викладачі Британської ради.

Заступник менеджера Програми “Україна — НАТО” з адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, Юрій Матяш щиро привітав усіх учасників заходу та зазначив, що програма з адаптації військовослужбовців до цивільного життя — це дуже важливий проект, який існує вже понад 10 років. Він є яскравим прикладом плідного практичного співробітництва між Україною та Північноатлантичним альянсом.

Як пояснив полковник запасу Олег Найда, протягом навчання слухачі пройшли курс інтенсивного освоєння англійської мови. Навчальні заняття проходили по п’ять годин щоденно п’ять разів на тиждень.

— Кульмінацією навчання для “запасників” стало тестування, яке проводили представники Британської ради, — відмітив Олег Найда. — Треба сказати, що військовослужбовці отримали грунтовні знання з англійської.

На успішність вказує те, що більшість випускників працевлаштовуються, а це — головне після звільнення з лав Збройних Сил.

За словами голови громадської організації “Ліга офіцерів Севастополя” Володимира Лукичова, Програма “Україна — НАТО” здійснюється в рамках чинного законодавства України, зокрема Закону України “Про соціальний і правовий захист військово¬службовців і членів їхніх сімей” та Закону України “Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються зі служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей”.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info