Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 26.01.2012 14:04
Лише спільними зусиллями можна досягнути результатів

У військовому комісаріаті Автономної Республіки Крим відбувся день інформування за темою “Успішна модернізація країни, динаміка зростання економіки у 2011 році — надійна основа подальшого покращання життя громадян України”.

Разом з офіцерами установи участь у цьому заході взяв виконувач обов’язків постійного представника Президента України в АР Крим Віктор Плакіда.

У вступному слові заступник військового комісара Автономної Республіки Крим з виховної роботи підполковник Михайло Фурсов поінформував присутніх, що захід відбувається на підставі розпорядження начальника Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України і має на меті роз’яснення особовому складу основних положень виступу Президента України Віктора Януковича на підсумковій прес-конференції з представниками засобів масової інформації, доведення до слухачів об’єктивної і точної інформації.

Звертаючись до присутніх, виконувач обов’язків постійного представника Президента України в АР Крим Віктор Плакіда виклав основні положення виступу Президента України. Не уникаючи проблемних питань, даючи їм відповідну оцінку і ведучи розмову про досягнення та здобутки сучасної владної команди, Віктор Плакіда зробив акцент на стані справ, що є на сьогодні в Автономній Республіці Крим.

Протягом сорока хвилин Віктор Тарасович відповідав на запитання присутніх, яких цікавив весь спектр проблемних питань, що стосуються жителів Сімферополя та Автономної Республіки Крим — від належного фінансування програм територіальної оборони до питань, пов’язаних із дотриманням законності і правопорядку у місцях громадського відпочинку, стану доріг, вивозу сміття та прибирання вулиць, забезпечення місцями у дитячих садках тощо. Кожен з присутніх почув фахову відповідь.

— Від кожного з нас — жителів автономії, міста Сімферополя, конкретної вулиці або будинку — залежить добробут громади, від нашого бажання працювати в єдиній команді — кращий рівень нашого життя. Лише спільними зусиллями ми досягнемо пристойних результатів, — наголосив виконувач обов’язків постійного представника Президента України в АР Крим Віктор Плакіда.

Виконувач обов’язків військового комісара АР Крим полковник Олександр Істратов подякував Віктору Плакіді за змістовний виступ та вичерпні відповіді на запитання, а також за розуміння і підтримку у вирішенні проблемних питань життєдіяльності військових установ автономії з боку органів влади.

Присутні на дні інформування відмітили, що зустрічі з посадовцями такого рівня корисні в першу чергу можливістю почути вичерпну інформацію про стан справ у країні та автономії, як то кажуть, з перших вуст.

Аналогічні заходи відбулись в усіх військових комісаріатах Автономної Республіки Крим, на них були запрошені науковці та представники громадських організацій.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info