Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 25.01.2012 12:54
Державність, відродження , патріотизм

У Севастополі відбулось засідання ради Генеральної старшини Чорноморського козацького округу Українського козацтва.

Під час засідання головна увага приділялась роботі, яка була виконана у 2011 році, та постановці завдань на 2012 рік. Також було розглянуто питання щодо головних напрямків співпраці із середньою школою №60, де навчаються вихованці українського козацтва, а також щодо затвердження плану організаційних та військово-патріотичних заходів на 2012 рік, затвердження програми відродження української спадщини “Джерело” та узгодження кандидатури на посаду берегині Чорноморського козацького округу УК тощо.

Слід зазначити, що метою ради Генеральної старшини є консолідація зусиль її членів довкола української національної ідеї, сприяння науково¬обгрунтованому реформуванню й відродженню Збройних Сил України, а також дієвому, правовому та соціальному захисту своїх членів, військовослужбовців, ветеранів військової служби, членів їхніх родин, допомозі у реалізації ними своїх прав і свобод.

Серед виступаючих був командувач Чорноморського козацького округу Українського козацтва генерал-полковник Анатолій Жерновий, начальник штабу округу генерал-майор Віктор Палій та інші.

Під час обговорення питань головна увага також зосереджувалася на проблемах патріотичного виховання молоді, державності, любові до українського флоту. Присутні на цьому заході члени ради Генеральної старшини визначили осередки, які безпосередньо відповідатимуть за роботу в районах Севастополя.

— За останній рік ми дійсно активізували свою роботу, — наголосив командувач Чорноморського козацького округу Українського козацтва генерал-полковник Анатолій Жерновий. — Наша організація досить активно брала участь у всіх флотських та міських заходах. Незважаючи на значні фінансові труднощі, ми провели шості “Козацькі ігри”. Ми дуже тісно співпрацюємо з українськими ВМС щодо відновлення старих традицій. На сьогодні укладено план спільних дій на 2012 рік з командуванням ВМС ЗС України. Сподіваємось, що й надалі так будемо працювати. Взагалі ми працюємо так, щоб нас бачили і знали, що козаки завжди поруч із флотом та народом.

На засіданні шляхом голосування було остаточно визначено постійний склад ради Генеральної старшини, тепер це одинадцять чоловік.

Також до складу Чорноморського козацького округу Українського козацтва було прийнято два нові козаки. А всього за останнім реєстром Чорноморський козацький округ Українського козацтва нараховує 589 козаків та 380 козачат. З них 129 козаків та 380 козачат — у Севастополі. Також в цьому році планується розширення штатної структури округу.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info