Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 25.01.2012 12:47
Соборність єднає українців

Майже століття тому, 22 січня 1919 року, було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом — Днем Соборності.

Як відомо, 30 грудня 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав указ “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят”, згідно з яким 22 січня визначено Днем Соборності та Свободи України.

Традиційно у цей день біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися представники громадськості міста, його керівники та командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, щоб покласти квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.
Після покладання квітів під супровід оркестру ВМС ЗС України перед присутніми урочистим маршем пройшла рота Почесної варти.

У Севастополі з нагоди свята відбулася низка урочистих заходів. Зокрема, в Українському культурно-інформаційному центрі 85 молодим севастопольцям, яким виповнилося 16 років, вручили паспорти. У Севастопольському центрі культури і мистецтва пройшли урочисті збори.

Щодо ВМС ЗС України, то у дні святкування в частинах і на кораблях проводились тематичні бесіди, кінолекторії, конференції та години культурно-освітньої роботи, які спрямовані на виховання у військових моряків почуття патріотизму, поваги до історії українського народу, виховання в особового складу почуття національної гідності та демократичних цінностей. Також у День Соборності та Свободи України на кораблях і частинах українського флоту пройшов ритуал урочистого підйому Державного прапора.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info