Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 25.01.2012 12:38
Ретельний відбір - запорука успішного призову

Зараз у Севастополі триває приписна кампанія. Учні одинадцятих класів та професійно-технічних училищ йдуть до військкомату, де вони проходять своєрідну військову професійну орієнтацію. Про особливості цієї кампанії кореспонденту флотської газети розповів головний військовий комісар Севастополя полковник Артур Безпалов.
— Артуре Анатолійовичу, що собою являє приписна кампанія та які завдання вона виконує?

— До призовних дільниць щороку протягом січня — березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка до призовних дільниць проводиться з метою постановки громадян на облік, визначення їхньої кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки (здобутої спеціальності) і рівня фізичної підготовки. Крім того, у період приписки вивчаються ділові і моральні якості допризовників.

На підставі даних про приписку громадян до призовних дільниць районними військовими комісаріатами проводиться попередній розподіл призовників за видами (родами військ) Збройних Сил, іншими військовими формуваннями, виявляються кандидати для направлення до вступу у вищі військові і вищі навчальні заклади, які мають військові навчальні підрозділи.

Громадянам України, які приписані до призовних дільниць, видаються посвідчення про приписку, роз’яснюються права та обов’язки, правила військового обліку та відповідальність за порушення цих правил.

— Як саме сьогодні приписна кампанія проходить у Севастополі та з якими проблемами Ви стикаєтесь у цій роботі?
— У Севастополі на теперішній час згідно з графіком та у супроводі викладача предмету “Захист Вітчизни” проходять приписку юнаки 1995 року народження. Допризовники прибувають на призовну дільницю, де проходять інструктаж, а потім медичну комісію. На підставі висновку комісії з питань приписки допризовник отримує військовий документ.
Сьогодні у зв’язку з недоукомплектуванням шкіл викладачами предмету “Захист Вітчизни” та зменшенням часів на цей предмет дещо погіршилось ставлення з боку юнаків до військової підготовки, військових спеціальностей та до військової служби у Збройних Силах у цілому.

Оскільки приписка юнаків до призовної дільниці є обов’язковою, а при порушенні ст. 14 Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу”, на підставі якого проводиться приписка, неприбуття карається відповідно до діючого законодавства, юнаки зобов’язані з’явитися на призовну дільницю для постановки на облік та оформити приписне свідоцтво або військовий квиток.

— Скажіть, як можна охарактеризувати морально-психологічну та фізичну підготовку допризовників?
— У зв’язку зі зменшенням у школах часів навчання за предметом “Фізична підготовка”, зменшенням часу, який підлітки проводять на свіжому повітрі, бо юнаки все частіше коротають його за комп’ютером, а дехто навіть починає палити та вживати спиртні напої, це, безумовно, негативно впливає на фізичний стан майбутніх призовників.

Соціальна обстановка, брак уваги з боку держави до питань патріотичного виховання молоді, відсутність патріотичного виховання у сім’ях призводять до низької морально-психологічної підготовки призовників. Отже, наше головне завдання полягає у тому, щоб до війська потрапляли саме найбільш підготовлені юнаки.
— Дякую за бесіду.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info