Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 24.01.2012 17:00
Від Різдва до Водохрещі

У Севастополі — 34 національно-культурних товариства, що належать до різних етнічних груп. З 1993 року всі вони об’єднані в Асоціацію й мають свій національно-культурний центр. На жаль, приміщення не здатне вмістити представників одразу всіх національно-культурних товариств, тому традиційно щороку, 14 січня, вони збираються у фойє Українського культурно-інформаційного центру, аби зустріти Новий рік за старим стилем. Така традиція існує вже чимало років.

До зустрічі готуються ретельно: шиють та гаптують національні костюми, готують страви національної кухні, а також привітання, пісні, колядки, танці, веселі сценки. Нерідко тут демонструють суспільні здобутки товариства та його членів зокрема.

На зустріч запрошують чимало почесних гостей. Цього року серед них були: консул Республіки Польща в Україні Томаш Капушняк, заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Ігор Мілідович, завідувач відділу у справах національностей Севастопольської міської держадміністрації Еліна Бернадська та інші.
По праву господарів з привітанням до зібрання звернулися художній керівник Центру Віктор Савченко та завідувач інформаційно-методичного відділу Галина Сопіна.

Заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Ігор Мілідович від імені Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка нагородив голову севастопольського національно-культурного товариства «Беларусь» Аллу Горєлікову медаллю Франціска Скорини.

Медаль Франціска Скорини – перша з нагород, запроваджених за часів незалежності Білорусі. Нею нагороджуються за заслуги перед державою у галузі культури. Відповідно до положення про медаль, нею можуть нагороджуватися й іноземні громадяни.

Алла Горєлікова очолює національно-культурне товариство «Беларусь» з 2000 року – від початку його створення. Була депутатом міськради 23 та 24 скликань. У 2008 році стала лауреатом форуму «Громадське визнання». Її тепло вітали з нагородою представники інших національно-культурних товариств.

Упродовж свята представники АНКОС спілкувалися, пригощали одне одного новорічними стравами, показували національні обряди, пісні, танці.

«Ліхтенштейнська полька», «Краков’як», «Сіртакі», болгарська «Бяла роза», танок «Лехайм», білоруські, молдовські та чуваські колядки, марафон частівок, східні танці – все це можна було побачити протягом одного вечора в Українському культурно-інформаційному центрі, який об’єднав багатонаціональний Севастополь.

Завершальним акордом традиційного свята національно-культурних товариств «Від Різдва до Водохрещі» став парад костюмів.

svitlytsia.crimea.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info