Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 23.01.2012 12:43
Скандинавські гості відвідали морський форпост України

В  Севастополі з офіційним візитом побувала делегація Військово-Морських Сил Королівства Швеція на чолі з командувачем контр-адміралом Яном Торнквістом.

До складу делегації також увійшли аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Швеція в Україні полковник Хакан Хедстрьом, начальник відділу міжнародного співробітництва командування ВМС Королівства Швеція капітан 2 рангу Крістіан Аллерман, ад’ютант командувача ВМС Королівства Швеція капітан Денніс Джедсмо.

У штабі командування ВМС ЗС України відбулася зустріч командувача Військово-Морських Сил ЗС України адмірала Віктора Максимова та членів військової ради зі шведськими партнерами.

Адмірал Віктор Максимов висловив задоволення станом двостороннього співробітництва, подякував шведській стороні за сприяння в розвитку українських ВМС та їхнє наближення до європейських стандартів.

Як зазначив командувач, дуже відчутною є допомога ВМС Королівства Швеція в розвитку системи оборонного планування, проведенні оцінювання та самооцінювання визначених кораблів та підрозділів ВМС ЗС України в рамках Концепції оперативних можливостей.

Сторони обговорили перспективні напрями співробітництва флотів, обмінялися досвідом, зокрема щодо участі в багатонаціональних операціях з боротьби з піратством. Контр-адмірал Ян Торнквіст детально розповів про участь кораблів ВМС Королівства Швеція в антипіратській операції Європейського Союзу “Аталанта”. Командувач шведських ВМС переконаний, що розвиток співробітництва між нашими країнами має успіх. Стратегічне партнерство з Україною Швеція поряд з іншими розглядає як ключову мету щодо розвитку двосторонніх стосунків у галузі оборонного відомства.

На його думку, регіон Чорного моря з точки зору безпеки є дуже важливим. ВМС у цьому аспекті відіграють значну роль. Українські моряки заслуговують на подяку і повагу за те, що беруть участь у міжнародних операціях, зокрема в акваторії Середземного моря.

Під час зустрічі українські та шведські моряки також розглянули питання, пов’язані з розвитком та імплементацією проектів будівництва кораблів, а також висловили зацікавленість у продовженні у 2012 році спільного екологічного проекту для ВМС ЗС України.

У рамках свого візиту представники ВМС Королівства Швеція відвідали фрегат “Гетьман Сагайдачний”. За програмою перебування військовим партнерам була запропонована екскурсія по кораблю. На борту флагмана українського флоту іноземні гості ознайомились з бойовими властивостями корабля.

У Центрі пошукових та аварійно-рятувальних робіт ВМС ЗС України шведським колегам було продемонстровано водолазне спорядження, а також проведено з ними брифінг, під час якого розглядались питання розвитку двосторонньої співпраці в галузі проведення пошуково-рятувальних та спеціальних водолазних робіт з представниками ЦПАРР та підрозділом спеціального призначення ВМС ЗС України.

За словами начальника штабу окремого загону з боротьби з протидиверсійними силами та засобами капітана 3 рангу Олександра Швеця, шведські ВМС не мають достатньої бази для підготовки водолазів за такими напрямками, які нам потрібні. Тому вони зацікавлені в майбутньому проводити спільні заняття, тренування та навчання водолазів.
Наприкінці офіційного візиту командувач ВМС Королівства Швеція разом зі своїми колегами відвідав визначні історичні та культурні місця міста-героя Севастополя.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info