Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 13.01.2012 13:01
Морський бій веде " Тернопіль"

Для екіпажу корабля відпрацювання завдань в рамках навчання “Адекватне реагування-2011” розпочалось у морському полігоні бойової підготовки, де корабельною пошуковою ударною групою самостійно та у взаємодії з протичовновою авіацією в ході тактичного навчання були виконані завдання з пошуку, стеження та знищення підводного човна.

Свою майстерність у встановленні гідроакустичного контакту із зануреним з морського водолазного судна “Почаїв” підводним апаратом “Лангуст” продемонстрували бойові розрахунки фрегата “Гетьман Сагайдачний”, корвета “Хмельницький”, а також екіпажі протичовнових вертольотів.

За словами старшини гідроакустичної команди корабля старшого мічмана Василя Тимощука, “тернополяни” відпрацювали використання протичовнових гідроакустичних засобів корабля щодо виявлення та супроводження підводних цілей, здійснили перевірку точності визначення координат цілей та елементів її руху, а також відпрацювали донесення, обмін інформацією з вертольотами КА-27ПЧ та МІ-14ПЧ Сакської морської авіаційної бригади ВМС ЗС України.

На переході морем особовий склад виконав низку корабельних бойових навчань, зокрема комплексне застосування засобів ППО корабля при відбитті ударів противника в ході виконання бойової вправи, бій корабля з кораблем противника, розстріл морської міни, організацію універсальної оборони корабля на переході морем, а також взяв участь у протидиверсійній обороні корабля на незахищеному рейді.

Крім того, “тернополяни” взяли участь у мінно-загороджувальних діях, відбили “напад” Повітряних Сил та спільно з екіпажем ракетного корвета “Придніпров’я” виконали практичні артилерійські стрільби.

— На наш корабель прийшло дуже багато молоді, якій довелося виконувати складні завдання з бойової підготовки, — зазначив заступник командира корабля з виховної роботи капітан 3 рангу Олександр Сердюк. — У свою чергу, ми намагаємося якомога швидше адаптувати цих хлопців до нелегкого корабельного життя. Вони мають правильно діяти під час тривог та ефективно виконувати свої обов’язки на бойових постах. З огляду на це вихід у море важко переоцінити. Для наших новобранців то була справжня морська школа.

— Екіпаж корабля виконав низку навчальних вправ з ведення бойових дій з надводним та повітряним противником. Усі бойові розрахунки показали належні фахові навички в ході виконання завдань. Під час проведення навчань з протиповітряної та протидиверсійної оборони військові моряки продемонстрували “вищий пілотаж” у злагодженості дій. По суті, це — своєрідний пік бойової підготовки “Тернополя”.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info