Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 13.01.2012 12:58
" Борщівцям " досвіду не позичати

Функціонування у Військово-Морських Силах ЗС України Центру пошукових та аварійно-рятувальних робіт сприяє зміцненню їхнього авторитету та значно підвищує ефективність проведення операцій щодо постійної підтримки несення аварійно-рятувальної готовності для надання невідкладної допомоги усім, хто зазнав лиха на морі, для пошуку і рятування людей, евакуації їх на берег, рятування в морі суден, проведення аварійних підводно-технічних (водолазних) заходів тощо.

На вітчизняному флоті пошуково-рятувальним операціям як невід’ємному атрибуту бойової підготовки приділяється значна увага. У 2011 навчальному році військовослужбовці Центру взяли участь у багатьох заходах міжнародного військового співробітництва, зокрема в українсько-американських навчаннях “Сі бриз-2011”, в українсько-російському командно-штабному навчанні “Фарватер миру-2011". Також спеціалісти ЦПАРР здійснили пошуково-рятувальне забезпечення участі сил в активації з’єднання Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLAСKSEAFOR та забезпечили участь сил національного флоту в операції ВМС Туреччини “Чорноморська гармонія”.

Без екіпажу протипожежного катера “Борщів” зараз важко собі уявити діяльність рятувальників під час виконання завдань за призначенням. Напередодні Новорічних та Різдвяних свят “борщівці” відзначили 57-му річницю з дня спуску на воду свого допоміжного судна. Слід зазначити, що катер отримав назву одного з райцентрів Тернопільської області — м. Борщева і увійшов до складу національних ВМС після розподілу Чорноморського флоту.

Згадуючи заходи бойової підготовки, в яких брав участь екіпаж “Борщева”, капітан судна Микола Лисак наголосив, що минулий рік був досить насиченим на події.

— У рамках проведення українсько-російського навчання “Фарватер миру-2011” особовий склад судна виконав пошуково-рятувальний компонент з надання допомоги аварійному надводному кораблю, — зазначив капітан судна Микола Лисак. — У ході навчання “Адекватне реагування-2011” екіпаж катера “Борщів” у складі сил ЦПАРР спільно з екіпажем корабля управління “Донбас” провів навчання з надання допомоги аварійному кораблю. Роль аварійного корабля було відведено КУ “Донбас”, який, за легендою, в результаті нальоту повітряного противника отримав пробоїну в корпусі. У рятувальній операції брали участь також рятувальний буксир “Кременець”, санітарний катер “Сокаль”, водолазні катери ЦПАРР, а також вертоліт КА-27 морської авіації.

За словами капітана “Борщева”, новий 2012 навчальний рік проходить для екіпажу за умов чіткого виконання графіка робіт з технічного обслуговування корабельного обладнання. Механіки завжди переймаються проблемами технічної готовності катера.

— Зараз для “борщівців” настали гарячі дні, — відмітив Микола Лисак. — Ось уже в березні — квітні ми будемо відпрацьовувати курсові завдання К-1 та К-2. Також екіпаж катера навесні візьме участь в українсько-російському командно-штабному навчанні “Фарватер миру-2012”, а потім у святкуванні Дня флоту України. Окремим важливим завданням бойової підготовки є відпрацювання елементів залікового тактичного навчання із здаванням курсового завдання “З”, яке передбачає взаємодію всіх суден та катерів ЦПАРР у морі. Але це відбудеться восени.

Говорячи про рівень професійної підготовки особового складу, капітан катера Микола Лисак зауважив на тому, що зараз весь екіпаж укомплектовано цивільними працівниками, які, розуміючи труднощі, відповідально ставляться до своїх обов’язків.

Власне кажучи, обсяг завдань для екіпажу “Борщева” у цьому році буде великий, і від якості виконання кожного елемента залежить кінцевий результат, а саме — спроможність ЦПАРР ВМС ЗС України результативно діяти за призначенням.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info