Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 13.01.2012 12:54
Морські піхотинці з честю виконали завдання командування

В Криму на базі батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України відбувся ритуал завершення бойового чергування однієї з рот морської піхоти у складі бойової тактичної групи Європейського Союзу “Хелброк”, яке тривало шість місяців.

У бойовому чергуванні брала участь 1-ша рота морської піхоти, де обов’язки командира виконує старший лейтенант Олексій Бобилєв. З нагоди завершення бойового чергування особовий склад підрозділу привітав виконувач обов’язків начальника Центру військ берегової оборони ВМС ЗС України полковник Сергій Пасічник та командир батальйону підполковник Олександр Конотопенко.

Полковник Сергій Пасічник зазначив, що для морських піхотинців було великою честю представляти Збройні Сили України у складі бойової тактичної групи Європейського Союзу “Хелброк”. Вони продемонстрували високий рівень вишколу і в такий спосіб виправдали довіру командування. Офіцер побажав морпіхам подальших успіхів у новому 2012 році.
Варто додати, що український підрозділ чергував у пункті постійної дислокації в Україні з подальшою можливістю негайного розгортання у складі бойової тактичної групи з відповідними підрозділами Греції, Болгарії, Румунії та Кіпру під егідою ЄС у кризових районах.

Протягом чергування особовий склад роти взяв участь у п’яти навчаннях, зокрема, на полігоні “Опук” під час активної фази дослідницького командно-штабного навчання “Адекватне реагування-2011”, у багатонаціональному навчанні “Ротаційні сили Чорноморського регіону-2011” на румунському полігоні “Бадабаг” тощо.

Василь САДОВСЬКИЙ,
для “Флоту України”

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info