Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 12.01.2012 12:23
Усе почалося з короткого замикання...

На корветі “Луцьк” пройшло показове корабельне бойове навчання з боротьби за живучість корабля під час стоянки в пункті базування при виникненні пожежі із залученням додаткових сил та засобів.

За сценарієм навчання, в румпельному відділенні сталося коротке замикання електрощита, що спричинило пожежу. Після проведення безпосередньої розвідки аварійного приміщення корабельною аварійно-рятувальною партією та обрання нею тактики боротьби за живучість миттєво було прийнято рішення залучити до розв’язання позаштатної ситуації додаткові резерви. На аварійний об’єкт негайно прибула аварійно-рятувальна група із сусіднього ракетного корвета “Придніпров’я”.

Далі динаміка подій активно насичувалася багатьма яскравими епізодами. Одразу після того як на причальній стінці було розгорнуто необхідне аварійно-рятувальне майно, розпочалася пінна атака задимленого приміщення. Аварійна партія під командуванням лейтенанта Василя Гірби за лічені секунди з необхідними засобами пожежогасіння прибула до осередку пожежі.

Умови поставленого завдання були наближені до реальних — таких, що можуть виникнути як у базі, так і в морі. При гасінні пожежі були застосовані фреонові вогнегасники, за допомогою яких витіснявся кисень з аварійного приміщення. Потужні струмені води з берега допомогли швидше впоратися з пожежею. Після повторної розвідки аварійного приміщення було вжито заходів щодо вивітрювання з нього чадного газу. Завдяки впевненим діям членів аварійної партії й додаткових сил пожежу було вчасно ліквідовано.

Ліквідація пожежі — один з найскладніших епізодів БЗЖ. І не лише через труднощі, які виникають при цьому, а й через психологічний бар’єр, який відчуває людина при безпосередньому зіткненні з вогняною стихією.

Як зазначив помічник командира корвета “Луцьк” з бойового управління капітан-лейтенант Денис Гриценко, з особовим складом постійно проводяться спеціальні заняття, тренування, де відпрацьовуються всі елементи боротьби за живучість. Кожного тижня на чергування виділяється аварійна група, яка саме й задіювалася в цих навчаннях.
Боротьбу за живучість як один з головних елементів корабельної організації було відпрацьовано у повному обсязі та за встановлений норматив.

Це було відзначено керівником навчання, помічником головного механіка відділу головних спеціалістів управління бойової підготовки командування ВМС ЗС України капітаном 2 рангу Андрієм Похващевим, який спостерігав за ходом навчань.
За словами капітана 2 рангу Андрія Похващева, тільки злагоджена робота всіх підрозділів флоту здатна забезпечити належний рівень виконання завдань.

Керівник навчання впевнений, що данні навчання потрібно проводити якомога частіше для того, щоб особовий склад мав можливість під час реальних аварійних ситуацій діяти чітко й злагоджено, адже від результативності їхніх дій залежить здоров’я та й саме життя людей.

fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info