Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 03.02.2011 09:21
Вбивство дівчаток в Севастополі: відпрацьовуються всі версії злочину

У Севастополі відпрацьовуються всі версії вбивства 11-річної Тетяни Мізіної та 10-річної Насті Балябіної, які зникли 4 січня.

Про це повідомив на прес-конференції журналістам заступник начальника Управління начальник слідчого управління УМВС України в Севастополі Роман Литвинов.

"На сьогодні призначено величезний ряд експертиз, проводиться комплекс слідчих оперативних заходів. Вже три дні як всі постанови з матеріалами про призначення генетичних експертиз знаходяться в Криму. Результати будуть матеріалами кримінальної справи", - сказав він.

Відповідаючи на питання про те, чи є вбивцею маніяк, Роман Литвинов заявив, що "як будь-який нормальний громадянин може це припустити, адже злочин вчинено особою не зовсім адекватним, а може бути, взагалі, цілком не адекватним, в тому числі і тим, який перебуває на обліку в спеціальній установі".

Начальник слідчого управління також вважає, що "за тими доказам, які є, це вбивство не можна вважати ритуальним. Це жорстоке вбивство, але з ритуальними вбивствами не пов'язано".

Заступник начальника Управління також вважає, що вбивство дівчаток не було скоєно з метою отримання внутрішніх органів, тому що "згідно з результатами розтину, всі органи на місці".

"Все буде ясно після експертизи, але те, що були сексуальні відносини з обома дівчатками, це точно. Ми не виключаємо версію, що вбивство було скоєно на ґрунті сексуальних відносин", - зазначив Литвинов.

Дату смерті дівчаток, зі слів Романа Литвинова, "зможе визначити лише експертиза. Попередньо - не менш як тиждень з моменту виявлення трупів".

Трупи Мізіної і Балябіної, зі слів керівника слідчого органу, знайшли 29 січня пізно ввечері.

"Всю ніч йшов огляд. Дівчатка знаходилися за територією гаражного кооперативу "Мрія" з численними ножовими пораненнями грудної області. Смерть настала від втрати крові", - повідомив Литвинов.

Начальник слідчого відділу також повідомив, що "пошуки дівчаток почалися з 4 січня. Проводився комплекс широкомасштабних заходів щодо пошуку. Всього було залучено понад 600 осіб, у тому числі близько 500 працівників міліції, понад 100 військовослужбовців внутрішніх військ, військовослужбовці українського флоту. Перевірено близько 1000 підвальних приміщень, понад 500 горищних приміщень і більш як 70 місць, де відбуватиметься концентрація молоді".

"10 січня було порушено кримінальну справу за статтею умисне вбивство з обтяжливими наслідками. З цього моменту була створена слідчо-оперативна група, група слідчих, яка на сьогодні налічує 10 осіб найбільш досвідчених слідчих відділу вбивств Ленінського районного відділу. Створена слідча оперативна група з великою кількістю оперативних працівників та інших співробітників міліції", - повідомив Литвинов.

Тим часом начальник Ленінського УВС міста полковник Віктор Гаврилюк повідомляв 13 січня, що зниклі школярки знайдені живими - їх бачили очевидці. Тоді начальник УВС заявив, що "дівчатка, можна сказати, самі йдуть додому, але побоюються покарання", і подякував журналістам за допомогу в пошуку дітей. 


За матерiалами: Інтерфакс-Україна 


Корреспондент.net


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info