Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 27.01.2011 15:58
Влада Севастополя боїться Закону «Про доступ до публічної інформації»

Київська незалежна медіа-профспілка відзначає, що чиновники та депутати Севастополя бояться казати правду про витрачання бюджетних коштів, тому вигадують причини, аби не виконувати Закон «Про доступ до публічної інформації» у разі його підписання Президентом.

Голова Комітету КНМП Юрій Луканов запропонував звернути увагу на те, хто саме виступає проти. інформаційної відкритості: «Це, по-перше, начальник управління фінансів міської адміністрації Ірина Нестерова. Якщо кошти бюджету витрачаються з порушеннями, то саме вона буде відповідати перед законом першою. По-друге, проти доступу до інформації висловлюється депутат міської ради Леонід Жунько. Вони твердять, що модернізація сайту міськдержадміністрації у відповідності до нового закону обійдеться бюджету надто дорого. Але ми переконанні, що відсутність відкритості обходиться державі не у сотні, а в тисячі разів дорожче».

Вчора інформаційна агенція «Новий регіон» оприлюднила позицію севастопольських посадовців щодо Закону «Про доступ до публічної інформації»:

«Я дуже сподіваюся, що президент не підпише цей закон. В іншому випадку ми кожен день будемо змушені витрачати час на те, щоб викласти все те, що ми зробили, в інтернет. А ми і так вже довгий час працюємо без вихідних», - пояснила начальник управління фінансів Севастопольської адміністрації Ірина Нестерова. А депутат міської ради Леонід Жунько сказав: «Раніше ми на нашому сайті нічого не писали, окрім того, що ми зустріч провели. А про що ще було писати? Добре, що ми зараз йдемо до відкритості. Але тоді кожен структурний підрозділ адміністрації повинен мати людину, яка буде займатися лише забезпеченням доступу до інформації». За його підрахунками, витрати на утримання спільного сайту міськради та адміністрації зростуть з 32 до 400 тис. грн. на рік».

Довідка КНМП

У 2010 році в Севастополі було зафіксовано принаймні п'ять прикладів цензурування новин. Найбільш кричущий випадок - звільнення Тамари Акименко з місцевого телеканалу НТС за публічну підтримку руху «Стоп цензурі!». З цього приводу активісти КНМП Андрій Яніцький та Юлія Банкова власним коштом відвідали Севастополь, щоб підтримати колег та поділитися досвідом боротьби з цензурою.


www.k-z.com.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info