Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 10.09.2010 16:55
Севастополь розчарувався у Росії

Місцева влада у Севастополі каже, що після того, як президенти України та Росії Віктор Янукович та Дмитро Медведєв домовилися про продовження терміну перебування у Криму російського флоту, там сподівалися, що грошей у міському бюджеті буде значно більше.

За словами мера Севастополя Валерія Саратова, після угоди, яка продовжила термін перебування ЧФ, підприємства Чорноморського Флоту Росії мали б отримувати більше замовлень. Замість цього, за даними Саратова, на підприємствах ЧФ відбулися скорочення. 

"На цих підприємствах цього року скорочена кількість робочих місць десь на 12%. Відповідно, ми отримали менше грошей до міського бюджету. Зовсім складно будівельному управлінню ЧФ, яке розпочало процедуру банкрутства. Дуже погана ситуація на 13-му судноремонтному заводі ЧФ. Фактично вони стоять без замовлень", - зазначив мер.

Валерій Саратов розповів, що минулого року Чорноморський флот сплатив місту 90 мільйонів гривень податків. Це близько 15% міського бюджету.

У 2010-му міська влада прогнозує зменшення надходжень від російського флоту.

Також занепокоєння затримкою інших грошей висловив заступник міського голови Ігор Локтіонов.

Він розповів, що кошти, які б уже мала передати Росія на соціально-економічний розвиток Севастополя, надходять з відчутним запізненням. Через вимоги бюджетного планування місто може не встигнути використати їх цього року, зауважив Ігор Локтіонов.

"Велика кількість листів було надіслано і прем’єрам обох країн, і президентам, а також до МЗС. Наш МЗС організував дві ноти з цього приводу. За цими нотами у Москві були проведені дві наради. Але ланцюг Севастополь – МЗС України – МЗС Росії – дуже задовгий та бюрократичний. Тим не менше, частину коштів ми цього тижня маємо отримати – 50%. Решта ж...будемо добивати це питання".

Тим часом оглядачі прогнозують, що таке "вибивання" російських грошей за перебування ЧФ на території України може стати правилом.

Росіяни після укладання "харківських угод" негаразди з фінансовими питаннями не коментували.

Натомість мер Москви Юрій Лужков, перебуваючи у Севастополі на святкуванні Дня ВМФ Росії, заявляв, що у столиці Росії, після проходження нею кризового часу, знову з’явилась додаткова можливість для активної підтримки Чорноморського флоту та Севастополя. 


За матеріалами: Бі-Бі-Сі

GolosUA.com


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info