Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 27.04.2010 15:07
Севастополь вірить, що ЧФ оновить його економіку

Влада Криму сподівається, що з ратифікацією Верховною радою угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України відбудеться серйозне оновлення економіки.

Про це заявив Голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Ми серйозні надії пов'язуємо з пожвавленням економіки міста в тих областях, які обслуговували флот, зокрема, в судноремонті. В нас ця область знаходиться в досить жалюгідному стані, тому з ратифікацією угоди ми сподіваємося, що вона буде досить швидко реанімована", - сказав Саратов.

Він також заявив, що має намір домагатися збільшення субвенції з держбюджету на часткову компенсацію втрат від розміщення ЧФ РФ у Севастополі.

"Сьогодні узгоджена цифра в 107 млн. грн. Ми ставимо питання про 202 млн. грн. Питання поки що не вирішене, звернення до прем'єр-міністра написане, переговори з міністерством фінансів йдуть безперервно", - поділився депутат планами.

Загалом він вважає, що ця сума повинна становити половину "від тих майже 98 мільйонів доларів", які погашаються Росією за газові борги Україні в якості компенсації за перебування російського флоту в Криму.

Однак, на його думку, щоб прийняти таке рішення повинна бути підтримка на вищому рівні.

"Я сподіваюся, що під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем зможу підняти це питання, тому що тут потрібно знати позицію президента і спиратися на його підтримку, інакше Мінфін може обмежити права Севастополя у цьому питанні", - розуміє кримчанин.

Відповідаючи на питання про частку участі ЧФ у формуванні міського бюджету, Саратов сказав, що на підприємствах ЧФ працює близько 20 тисяч міщан, і, якщо брати прибутковий податок, то 2009 року вони заплатили 17% від загального по місту.

Як відомо, 21 квітня 2010 року президенти України і РФ домовилися, що Росія знизить для України ціни на газ на 30%, а за цей термін базування Чорноморського флоту РФ у Севастополі буде продовжено на 25 років.

27 квітня 2010 року парламенти двох країн підтвердили цю домовленість. 

Економічна правда


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info