Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 27.01.2010 14:42
Севастополь прийняв програму розвитку спорту серед інвалідів

Регіональну комплексну програму розвитку спорту серед інвалідів Севастополя на 2010-2014 роки затвердила міська рада на пленарному засіданні сесії.


«Одним з основних завдань програми є залучення до занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм реабілітації інвалідів, створення умов людям з обмеженими фізичними можливостями для поліпшення стану здоров`я і нормального життя», - заявив журналістам голова міськради Валерій САРАТОВ.

Крім того, за його словами, серед завдань також підготовка до міжнародних змагань, чемпіонатів України, Європи, світу, Паралімпійських ігор.

За твердженням САРАТОВА, необхідність прийняття такої програми пов`язана також з необхідністю організації роботи тренерського складу і фахівців, спортсменів-інвалідів, які опікуються проблемами, спільної діяльності державних і громадських організацій у роботі з інвалідами.

Для вирішення цих завдань, за словами голови міськради, «передбачається здійснити нормативно-правове, інформаційне і фінансове забезпечення виконання заходів, визначених програмою».

Зокрема, при формуванні міського бюджету і Програми соціально-економічного розвитку Севастополя передбачено щорічне цільове виділення коштів на реалізацію цієї Програми, з урахуванням реальних можливостей міського бюджету.

Як передбачається, на реалізацію програми необхідно буде виділити 2 млн. 277 тис. грн., при цьому 2 млн. 69 тис. грн. - це кошти міського бюджету, інші - спонсорські.

За інформацією САРАТОВА, в Севастополі налічується 18 тисяч 455 громадян з обмеженими фізичними можливостями, при цьому спостерігається тенденція до збільшення кількості таких людей, тому, вважає голова міськради, «необхідно створити належні умови для їх життєдіяльності та активної участі в сучасному житті, і це питання буде серед пріоритетних у роботі міськради».


постiйна адреса статтi: УНІАН

 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info