Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 11.12.2009 16:26
СБУ та МВС шукають «мінера» потяга Санкт-Петербург – Севастополь

Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ встановлюють особу, яка повідомила про наявність вибухівки в потязі «Санкт-Петербург – Севастополь»

 Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, у 9-му вагоні потягу вчора ввечері було виявлено залишену кимсь сумку, власника якої встановити не вдалося.


Після того як сумку винесли на міжколійний простір знешкодили так званою гідрогарматою і обстежили, але будь-яких підозрілих предметів, схожих на вибухівку, не виявили.
Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи із затримання людини, яка зробила повідомлення про замінування.

За даними Центру громадських зв’язків Головного управління МВС України в Харківській області, 8 грудня близько 18.00 до органів міліції надійшла інформація про те, що в потязі сполученням «Санкт-Петербург – Севастополь» знаходиться пакет з вибухівкою.

О 18.10 потяг було зупинено на станції «Мерефа» для проведення перевірки. Місце події було оточено працівниками міліції, проведена евакуація пасажирів з дванадцяти вагонів загальною кількістю понад 250 осіб.

Як повідомила кореспонденту УНІАН керівник ЦГЗ ГУ МВС України в Харківській області Лариса ВОЛКОВА, весь потяг ретельно перевірив спеціаліст-кінолог зі службовим собакою на предмет наявності вибухових речовин у вагонах, під час цієї перевірки вибухонебезпечних речовин також виявлено не було.

О 20.00 потяг було подано для посадки пасажирів, він вирушив за маршрутом о 21.36. Затримка руху потяга становила 3 год. 34 хв.

Як повідомляв УНІАН, за інформацією начальника Головного управління МНС України в Харківській області Павла ОДАРЮКА, у потязі російського формування №7 «Санкт-Петербург – Севастополь» у вагоні №9 провідником був виявлений підозрілий предмет, схожий на вибуховий пристрій. О 18.10 потяг був зупинений на станції «Мерефа» і виведений на запасні колії. Пасажири потяга були екстрено евакуйовані.

За даними П.ОДАРЮКА, підозрілий предмет був знищений на платформі станції вибухотехніками шляхом підриву. Рух потягів по станції був припинений о 19.50 на час виконання робіт.
 
постiйна адреса статтi: УНІАН

 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info