Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 18.08.2009 10:39
Майже 100% севастопольців висловилися за викладання у школах російською мовою
17 серпня, на засіданні Дорадчого комітету з проведення громадських слухань "Говоримо російською - вчимося російською" голова комітету депутат міської Ради Дмитро Бєлік оповістив результати опитування жителів міста для з'ясування їх ставлення до проблеми українізації навчання в загальноосвітніх школах. Про це ІМК повідомили в прес-службі політика.

Згідно з результатами опитування, 99,9% відповідає на питання чи "Вважаєте Ви, що утискаються Ваші права як батьків і права Ваших дітей у зв'язку з тим, що у школах буде введено навчання українською мовою (з предметів: історія, географія, математика)?" відповіли "Так". У відповіді на питання "Як Ви вважаєте, якою мовою повинна навчатися Ваша дитина?" ті ж 99,9% жителів міста вибрали мовою навчання російську мову.

Всього 14 севастопольців, або менше 0,1% з числа тих, які взяли участь в опитуванні  виявили бажання, щоб їхні діти навчалися у школі українською мовою.

"Слід зазначити, що кількість севастопольців, які бажали взяти участь в опитуванні, більше у декілька разів. Про це ми можемо судити з кількості розданих інформаційних матеріалів - близько 50 тисяч екземплярів. Ми поставили жорстку вимогу, що в опитному листі мають бути паспортні дані. Не всі громадяни носять з собою паспорт, тому не змогли виразити своє  ставлення до українізації шкільної освіти", - повідомив Д.Бєлік.

Опитування, згідно з рішенням Дорадчого комітету, проводилося у період з 10 по 16 серпня в спеціальних наметах на вулицях міста. Згідно з оприлюдненими даними, всього в опитуванні взяли участь 14 128 севастопольців.

 

Джерело: ІМК

 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info